Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez a kérdéshez...

Mit szóltok ehhez a kérdéshez és válaszokhoz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Olvastam a fent nevezett kérdést. És Úristen! Hogy mennyien nem értik hogy mit akar a kérdező és milyen bolondságokat írnak!!

Tudom, hogy itt sok a lombikos, azért linkeltem be ide a kérdést. Szerintetek?


2011. febr. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező maga sem tudja,hogy mit akar! Az a gond,hogy a helyzete több sebből vérzik. Az egyik a férje és hogy nem lehet tőle gyerek, a másik,hogy az örökbefogadás is kilőve, a 3. és a legfontosabb, hogy olyan komoly betegségei vannak, ami mellett pl. én elgondolkoznék,hogy szüljek-e! Akármennyire is szeretnék. Örökölheti a betegségét, ráadásul lehet, hogy ő maga sincs olyan állapotban az ízületei miatt,hogy ki tudjon hordani egy babát, utána meg nevelni!
2011. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam és leperegtek előttem az elmúlt év eseményei...8 lombik,túl a félidőn ikervetélés,majd végül örökbefogadás újszülöttkorban egy fiúcska,majd 4 év múlva a teljesen vér szerinti hugi örökbefogadása.


Az izületi betegségről van fogalmam,mert a kisfiamnál autoimmun betegség miatt van izületi érintettség és neki is voltak bőrproblémák is (atópia) ,szerintem a kérdező szüleinek a legnagyobb odafigyelése sem lett volna képes megóvni ettől a betegségtől őt,sajnos nem nagyon tud mit tenni az ember.


A párkapcsolatról,nagyon nehét ismeretlenűl véleményt alkotni,mert minden helyzet más,minden pár máskét éli meg ezeket az iszonyú nehéz erőpróbákat,nagyon sajnálom őket,hogy végül annak ellenére,hogy szerették egymást mégis különmentek,a rokonságomban van egy pár akik szintén több alkalommal részt vettek lombikkezelésen,ott a fiatalasszony végül úgy döntött örökbefogadni nem szeretne és az én kis örökbefogadott gyönyörűségeimet kényezteti minden lehetsége módon,ez a fiatalasszony nem omlott össze,feldolgozta,hogy ő nem szülhet,keresi az életben a szépségeket és kiegyensúlyozott,én talán sosem tudtam volna belenyugodni,ezért is fogadtam örökbe és a lelkem teljesen meg is nyugodott.

2011. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egyetlen gondolat jutott eszembe. Ha annyira akarok gyereket (én se tudnám elképzelni az életem nélküle!) akkor nem megyek hozzá eleve egy olyan idős férfihoz, aki apám lehetne. Írta: a férje gyerekei vele egyidősek. Még ha teherbe is esne, nevelhetné 10 év múlva a gyerekeit egymaga. Szerintem is a válás a legjobb dolog, de én hozzá se mentem volna a teljes generációval idősebb apajelölthöz.
2011. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

11:05 -nek :

Néha a szerelem nem nézi a születési dátumot :-D.


Az én férjem 3 évvel idősebb nálam,de ha igazán szeretünk valakit akkor némi észérvek nem tántorítanak el.

2011. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem (csak) a férje spermáival van gond, ha ellőtték az összes lombik lehetőséget és nincs gyerek.

Valószinűleg mástól se lesz majd, de hát ezt ő tudja...

2011. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most, ha a férjének 3 felnőtt gyereke van, akkor az azt jelenti, hogy nemzőképes... Attól mert 50 éves a spermái még nem hinném, hogy lombikkal sem működnek. Szerintem a Nőnél lehet a probléma.

Ez az egyik..a másik, hogy Én sem hagynám ki soha az anyaságot, viszont, tudom, érzem, hogy nem hagynám el a férjem azért, mert nem esek tőle teherbe. Annyira szeretem őt, és tudom, hogy ő is vágyik babára... Megtudja, hogy nemzőképtelen, én meg még el is hagyom emiatt. Szerintem egy igazán jó kapcsolat/házasság ott kezdődik, hogy ketten mindig találunk megoldást a problémákra. Jelen esetben ha a probléma az, hogy a férjem nemzőképtelen, akkor spermadonorral próbálkozunk, vagy végső esetben örökbefogadunk.

Lehet, hogy könnyen beszélek, hisz nem ebben a cipőben járok, a férjemnek nincs ilyen gondja, és nemrégiben született kisbabánk, de hiszem azt, hogy szeretjük annyira egymást, és erős annyira a házasságunk, hogy ha nehezen is, de mindenre találnánk megoldást!!!

üdv.

2011. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!