Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a patkánymérges...

Mit szóltok a patkánymérges kérdéshez?

Figyelt kérdés
Durva, hogy vannak ilyen emberek!
2010. máj. 20. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire belekattintottam volna, mar eltunt, szoval...

Nemtudom, kicsit gaz, mikor a primitivseg ostobasaggal parosul - raadasul tudnia kellene, hogy nem lehet megmergezni odafigyelo, felelosegteljes ember macskajat patkanymereggel, (mert a macska alapbol nem eszi meg, oke, persze megoldhato, de...) raadasul azt direkt ugy "alakitottak ki" hogy gyerekre, haziallatra minnel kisebb veszelyt jelentsen. - Vagyis elegge konnyen felismerheto, es "gyogyithato". + lehet ellene vedekezni is - direkt D vitamin adasaval (mertekkel persze).

Ja hogy mit gondolok? Primitiv ember aki azthiszi, a neten lehet a buncselekmenyt "ingyen meguszni". -_-! Mert elobb utobb valami olyanba fut bele, amit nem ved ki - mondjuk egy vascsobe? :P

2010. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ki is vették?! jól tették. Valaki nagyon jót válaszolt, hogyha benyeli a patkánymérget a gyereke, akkor is ide írogat majd, hogy mennyi idő alatt hat?

Rettentő sok kamu kérdést írnak be és szinte minden témában; vagy viccnek gondolják, vagy már-már pszichopata tüneteket mutatnak....

2010. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én pont válaszolni akartam,mikor levették.

Én az összes ilyen embert láncra lógatnám és addig verném míg az utolsó csepp vér is kifolyik belőle.

bocs ha durva voltam

2010. máj. 20. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, sztem teljesen igazad van. Nem normális, aki a macskákat akarja mérgezni ha van gazdája ha nincs.
2010. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ül és röhög a markába.

Legalábbis remélem, nem komolyan gondolta, csak várja a felháborodásokat.

Ha komoly, ha nem, mindenképp beteg ember, beteg gondolattal.

Én speciel félek az ilyenektől.

2010. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ja... :@


amúgy ahogy látom ez a kérdés is elfog tűnni...

2010. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam neki, csak eltűnt. Amúgy ti mit kezdenétek egy csomó macsekkal, amit a gyepi nem hajlandó befogni és elvinni? Ide szoktatták őket pár éve a nénik az emeletes házak közé, itt szaporodnak, se oltásuk semmijük, ki tudja milyen betegségeik lehetek,és itt is sok a kisgyerek.
2010. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felénk is vannak cicók.de az egyik néni ivartalanítja őket ki a tappancs segítségével. Van megoldás csak előtte gondolkodni kéne.
2010. máj. 21. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Felénk nincsenek ilyen akciók, ráadásul senki sem akar pénzt áldozni a kóbor cicákra, csak a nénik etetik őket nyakra főre. Már lett nekik szólva, hogy ne tegyék vagy akkor viseljék gondjukat, ivartalaníttassák őket, de a kifogás az, nem a tulajdonuk és erre nincs pénzük. De így sokkal nagyobb kárt okoznak, mert szaporodnak és egyre több lesz a kóbor állat.
2010. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

09:43: perszepersze.

Mert a "nenik" amugy is mit akarnak, pusztuljanak mar a nyögdijas...

Meg termeszetesen, mar az osszes allatvedö alapitvany meg lett keresve, es mind azt mondta hogy azokkal csakazertsem.

Tenyleg nem is ertem hogy mernek elni barmilyenfajta allatok.

Mar csak egy dolgot nem ertek, amikor az emberek azzal jonnek hogy jajkisgyerek! mergezzuk! mertbetegsegetterjeszt! ... Mit akarnak csinalni azzal a rengeteg doglott allattal?

Amugy viszontkerdes: hol, es kb mennyi az a rengeteg allat? -_-!

2010. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!