Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem kellene valahogy ellenőriz...

Nem kellene valahogy ellenőrizni a 16-os korhatárt?

Figyelt kérdés

Mondjuk regisztrációnál igazolványképpel vagy stb? Sokan hazudhatnak és bosszantó ennek még a lehetősége is.

Szexualitással szintén ezt tenném aki nincs 18 azt átírányitanám alapból.



2018. máj. 29. 19:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ellenőrzik, nekem is töröltek a régi profilom, mert a kérdésembe vagy valaszomba beleirtam H nem vok 16
2018. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért törölték, mert jelentette valaki. Nem ellenőrzik egyesével. Azért jelentették mert kiírtad hogy nem vagy 16 éves. A mostani válaszodban szintén visszautalsz erre, úgyhogy amilyen kis okos voltál, ha valaki megint bejelenti a válaszod akkor ezt a fiókodat is törölhetik.
2018. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lássuk, így lesz-e! :D
2018. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem törlik.. pedig látta moderátor
2018. jún. 1. 19:27
 15/18 anonim válasza:
XD na erre kíváncsi leszek😂😂😂😂 meg tudok írni látjátok
2018. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A rajta szereplő adatokat nem tudnák ellenőrizni, ugyanis csak hivatalos szervek férhetnek hozzá ahhoz az adatbázishoz,ahol egyáltalán le tudnák ellenőrizni hamis e a személyi vagy sem...

Magyarul simán készíthetnék egy photosoppolt képet, ezt kinyomtathatom, és lefényképezhetem nekik.

Alig 30 percel több meló lenne a regisztrációval.

+ a gyik-esek elég lusták ahhoz, hogy ilyen ellenőrzéseket nem is végeznének, csak legyen reklámbevétel az "így tanultam meg 2hét alatt angolul" reklámokból.És pont ez a kérdés alatt szerepel szintén egy értelmes reklám "FIGYELEM! Égess el Napi 1Kilót! Extrém gyors fogyás."

2018. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
de most írta ki..
2018. jún. 2. 09:32
 18/18 anonim ***** válasza:

Igazolványkép???


Arra nem gondoltál hogy vannak olyanok, akik nem adják ki csak úgy az adataikat egy oldalnak? Hány felhasználótól esne el az oldal, ha igazolványt kérne? S különben is, mi lenne a bizonyíték arra, hogy a Mókuska7 felhasznaló a saját, nem pedig a nagyobb testvére igazolványát fényképezte le?

2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!