Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikorra várható a 10 milliomod...

Mikorra várható a 10 milliomodik kérdés a Gyakori Kérdéseken?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mi lesz az a kérdés.

2018. jún. 11. 14:48
1 2
 11/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%

:D csak poénnak. Mindenki úgy számolja ahogy kedve tartja.


A törölt kérdés volt, de csak volt. Most nincs. Ha nincs akkor nem létező kérdést számolunk bele.


Ha lett volna pl eddig 9 000 000 kérdés amiből 8 999 999-et töröltek és csak egyszem maradt fent, akkor 9 000 000 kérdésnél járnánk? Szerintem 1 inkább egynél.


Törölt kérdést vehetjük "elhangzottnak" vagy "mégsem megvalósultnak" is.


A facebookon a törölt felhasználó is beleszámít a felhasználók számába? Szerintem nem.

2018. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak lett volna eddig 9-millió kérdés, hanem volt is, már jóval több is.

A példádban 9-millió kérdés van, amiből csak 1 olvasható. Ettől még a következő kérdés a 9000001-ik kiírt kérdés. Ha megmarad, akkor 2 olvasható lesz, ha azt is törlik, akkor 1 olvasható marad.

Létezett, lehet hogy napokig olvasható volt, lehet, hogy többen is válaszoltak rá, mielőtt törölték.


A sorszámot és a meglévő darabszámot kevered össze.

Nyílván, a facebookon sem számít a törölt felhasználó a meglévő felhasználók számába.

Viszont, hogy egy új felhasználó hányadik regisztráció a facebookon, az nagyobb szám, mint ahány meglévő felhasználó van.


Nem számolunk bele már meg nem lévőket, mert nem azt számoljuk, hogy hány maradt meg, hanem hogy hány kérdés lett kiírva.


Nem az volt a kérdés, hogy mikorra várható, hogy 10-millió megmaradt kérdés lesz, hanem hogy mikorra várható a tízmilliomodik kérdés?

A „dik” sorszámot jelöl. Hogy hány megmaradt van, vagy lesz, az pedig egy mérőszám, képző nélkül.

2018. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9483446 én kérdésem.

nem sokára 10milka! :D

2018. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem 07/13/2019 hanem 07/23/2019. Elírtam.
2019. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!