Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért nincsen éjszakai...

Itt miért nincsen éjszakai moderátor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy aludni is kell, de ezt sajnos sokan ki is használják. Szabályszegő, provokatív, trágár kérdések, válaszok ilyenkor jönnek és akkor reggel nem kéne annyit bajlódni velük.
2018. jún. 12. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a moderátorok önkéntesek, azaz fizetés nélkül, lelkesedésböl moderálnak, nem igazán elvárható tölük, hogy éjszaka is itt legyenek.


De adott esetben megpróbálhatsz bejelentkezni moderátornak éjjelre, és a probléma megoldódik.

2018. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem szimplán nem ér annyit az oldal, hogy éjszaka is foglalkozzanak vele :D

#1: nem tudom miből gondolod, hogy önkéntesek moderátorkodnak. Elég sok dolguk van, nem hinném, hogy van, aki ezt ingyen csinálja.


Számomra inkább az a furcsa, hogy úgy néz ki a weboldal (és az üzemeltető összes többi oldala), mint amit az ezredforduló korából szakajtottak, és semmi hajlandóságot nem is mutatnak arra, hogy legalább egy modernebb külsőt adjanak neki. Értem én, ha csak ennyire futja a tudásból, de egy webprogramozó nem érzi azt, hogy kifizetődő az önképzés a dizájn területén is?

2018. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 2*Sü ***** válasza:
85%

#1: Egy a Webminute Kft. – ő a GYK tulajdonosa – oldalán régebben látható álláshirdetésből az valószínűsíthető, hogy a moderátorok javarészt rendesen fő- vagy mellékállásban végzik a munkájukat.


Kérdező: Nyilván éjszaka jóval kisebb a forgalom, kevesebb a kérdés, a válasz, a látogató, kevesebb üzenetet írnak és olvasnak. Egy éjszakai műszak kellő számú embert, kíván, megvannak ennek a költségei. A Webminute nem tartotta fontosnak, hogy legyen éjszakai műszak is. A moderálandó tartalom mennyisége nem függ a moderálás időpontjától. Ha nem törölnek éjjel 2-kor egy moderálandó tartalmat, nem dől össze a világ. Nyilván az illető már így is, úgy is megírta, hogy azt fél háromkor, vagy reggel 9-kor törlik, az már tulajdonképpen mindegy.

2018. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Második: szerintem nem kellene "modernizálni" az oldal kinézetét, mert a legtöbb esetben az ilyentöl csak áttekinthetetlenebb lesz, meg rengeteg reklámmal lesz feltöltve, amire semmi szükség sincs.
2018. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

#4 Akkor kapcsold ki az adblockot, mert minimum 10 reklám van egy oldalon.

Fantasztikusan undorító ez az oldal.

2018. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nappal sincs sok moderátor. Úgy néz ki, nem fontos ez itt.

Amúgy igenis probléma, ha egész éjjel és még délelőtt is ott díszeleg valami oda nem illő dolog egy fórumon.


De mondom: sokszor ott marad napokig - esetleg hetekig is.

2018. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Amin én megrökönyödtem, hogy amelyik obszcén trágár galázkodó kérdés átslisszan a szűrőn az meg is marad a régiségére hivatkozással.
2018. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4: igen, én is azt javasolnám, hogy ha kíváncsi vagy a reklámokra, kapcsold ki a hirdetés blokkolót, mert tele van vele az oldal.

Amúgy nem kértem, hogy változtassanak az oldal szerkezetén, azt mondtam, hogy a kinézete legyen más. Ez egyetlen fájlba való belenyúlást jelentene, amit önmagukat még inkább nevetségessé téve gyk2018.css-nek neveztek el.

Ha még ennél is tovább szeretnék menni, mert miért ne: változtathatnának a szabályaik kiírásán is, mert szintén az első weboldalak megjelenésének idején volt ez divat, hogy telekrták szöveggel az oldalt, amit akkoriban még érdekesnek tartottak, és el is olvasták az emberek, de manapság egy ilyet senki nem fog elolvasni, ha csak azzal akarják figyelemfelkeltővé tenni, hogy van benne félkövér szöveg (úúúú) ... nem beszélve a jó öreg Times New Roman betűtípusról :D Pont illik az oldal stílusához..

2018. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es vagyok és éppen hogy NEM VAGYOK kiváncsi a reklámokra!
2018. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
#9: akkor miért zavarnak a reklámok? Nem értem az összefüggést...
2018. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!