Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mostantól csevegést indító...

Mostantól csevegést indító kérdéseket is írhatok ki?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

A szabályzat korábbi pontja szerint:

"Ez az oldal nem a hagyományos értelemben vett fórum, így a beszélgetésindító kérdések törölve lesznek! Épp ezért ne írj ki csevegést vagy véleménycserét indító kérdéseket! Csevegősnek számít minden olyan kérdés, melyet közvetlen a válaszadókhoz intézel, a válaszadók szokásairól, életéről, gondolatairól szeretnél általa minél többet megtudni, és nem nagy általánosságban keresed a választ a kérdésedre."


Továbbra is úgy gondoljuk, hogy efféle kérdést kiírni egy név nélküli, anoním oldalon sok értelme nincs, de mivel mostanában ezzel kapcsolatban sok értetlenkedést, kritikát, megvetést, és egyebeket kaptunk tőletek, úgy gondoltuk, hogy teszünk egy próbát, milyen lesz az oldal, ha meghagyjuk ezeket.

Ezért mostantól az ilyeneket nem fogjuk törölni.


Tutira vesszük, hogy most a másik oldal, aki megértette korábbi indokainkat, fog ránk támadni, hogy miért tesszük ezt, de teszt jelleggel ezt bekockáztatjuk.


A szabályok engedékenyebbé tétele ellenére továbbra is kérlek benneteket, hogy olyan kérdést ne írjatok ki, aminek a név nélküliség miatt tényleg nincs értelme.

2008. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jól teszitek. A múltkor én is eléggé felkaptam a vizet, mert szerintem én nem csevegős kérdést tettem fel, de szerintetek az volt, úgyhogy töröltétek. Ez azért egy kicsit gáz volt...
2008. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!