Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet jelenteni vagy...

Hogy lehet jelenteni vagy tiltani egy szemelyt?

Figyelt kérdés
Ugyan is egy csecsemo anyukaja vagyok es ma kaptam egy perverz alaktol uzenetet.
2018. júl. 2. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni elnezest,hogy itt kaptam a levelet es itt szeretnem jelenteni, vagy barmi hasonlo.
2018. júl. 2. 09:13
 2/5 Molyember ***** válasza:
58%

Mi van akkor, ha egy csecsemő anyukája vagy? Aki nem "anyuka", az kaphat ilyen üzeneteket? Jaj...

Egyébként az üzenetnél le lehet tiltani az illetőt, és akkor többé nem kapsz tőle semmit.

2018. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, és többé nem kapsz üzenetet.
2018. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Letiltani úgy tudod, hoyg az üzenetet emgnyitva alul van egy olyan ablak, hogy nem fogadok több üzetenet - erre kattintva nem tud nemed többeet írni.


Ha meg nagyon problémás a szöveg, akkor az olval alján van a moderátorokhoz email-cím, ott tudod nekik jelenteni az illetöt, ök figyelmeztetik, illetve ha több hasonló eset van, ki tudják az oldalról tiltani.

2018. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtaltam mar en is koszonom szepen a segitseget.
2018. júl. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!