Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem idegesítő, hogy néha...

Nem idegesítő, hogy néha órákig tart, mire megtudsz írni egy kérdést, mert nem engedi az oldal?

Figyelt kérdés
Gondolok az ilyenekre:A "Mi a tapasztalat", "Mi a vélemény", "Mit gondolsz", "Mit tudsz" jellegű kérdések nem elég konkrétak, ezért nem biztos, hogy válaszadóink rájönnek, hogy mire is vagy kíváncsi. Kérlek konkrétabban fogalmazz, így te is biztosabban választ kapsz kérdésedre!
2008. nov. 2. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

De!

De tudod a yó öreg mondatod a szerkiknek:Ez nem egy csewegős blabla

2008. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondatuk*
2008. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a kérdés sem ennek indult csak írta a csevegős izét pedig fontos kérdés lett volna aztán már ideges voltam és ez lett belőle.
2008. nov. 2. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem ezzel van a fő probléma, hanem azzal, hogy ezzel a dologgal a kérdés duplázást akarják elkerülni, mégis napjába 900x felteszik ugyanazt a kérdést. Pl.: 12 éves vagyok a 42 éves pasim a fülembe verte én meg lehajoltam bekötni a cipőfűzőm, lehetek terhes... Tehát ezeket a baromságokat miért nem szűri senki? Meg vannak tipikusan google-s kérdések, mint ma pl az IP-Telefon google-be 1. találat wikipedia, ahol értelmesen le van írva, hogy mi is ez, de embereknek érdemes itt feltenni egy kérdést és megvárják, míg valaki bemásolja a wikipediás linket...
2008. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy kis gógyival be lehet tartani azokat a szabályokat, amiket a program kiír, és akkor nem tart órákig megírni azt a kérdést.
2008. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Különben meg a rendszer olyan mint a köztársasági elnök: nem utasítja el a kérdést, csak visszaküldi megfontolásra!

Ha rányomsz a kiírás gombra, minden további nélkül kikerül a kérdés, ez abból látszik, hogy sokszor szinte szóról-szóra megegyező kérdés ismétlődik pl. a szex rovatban!

2008. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

tudjátok mi a csoda?

hogy ezt a kérdést nem törölték -.-

jó már hogy ki nem találják hogy választ is csak óránként lehet írni XD

2008. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!