Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítő, hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idegesítő, hogy ez az oldal elvileg azért jött létre, hogy bárki nyugodtan kérdezhessen bármit, mégis a kérdések 80%-ára csak oltások és "baromi poénos" válaszok érkeznek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
nem,az jókat szakadok,mert nagy az Isten állatkertje,nagyon szánalmasak egyes kérdések,aki meg komolyat kérdez,valaki úgyis válaszol valamit tapasztalatból.
2010. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én már ezt a sok "Terhes vagy" választ unom
2010. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
a medvedisznóember az nagggyon jó:)
2010. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
A sok oltás elég nyomorék dolog, de a "baromi poénos" válaszok néha jól megröhögtetnek. És tényleg ha komoly a kérdés- állt komoly a válasz is.
2010. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Sztem terhes vagy...
2010. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
26%
Szerintem a macskád!
2010. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
De idegesítő...
2010. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
e "terhes vagy" válaszokat én is unom már...
2010. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Talán ha a kérdező előbb visszaolvasna rákeresne nem volt e már hasonló kérdés a témában akkor nem len ennyiszer ugyanaz a kérdés amit sokadjára már nem tudunk komolyan venni, ahogy a tied is már a sokadik ilyen kérdés ergo te sem olvastál vissza, hogy egy már feltett kérdéshez fűzz hozzá valamit hanem újra kezdted

Hülye vagy!

2010. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Terhes vagy.


S hogy ez miért tökéletes válasz? Ezen a helyen régebben még csak a "Pólómra élvezett, lehetek terhes?" kérdések voltak. Fogtam a fejem akkor is, és azt hittem, rosszabb nem lehet. Tévedtem. Egyre bénább, butább, modortalanabb, gerinctelenebb kérdéseket tesznek fel.


A válaszolók jó része pedig egyre inkább jön fel az igénytelen rétegekből, a "jujjci, emóboyzci láwci" szférából. Na, a "Terhes vagy" még a fentebb említett, boldog békeidőkre vonatkozik.


Ez az oldal azért jött létre, hogy bárki nyugodtan kérdezhessen bármit. De azért a napi 28 darab "Elég nagy a f*szom" kérdés rohadt sok. Majd a párod (csajod) eldönti.

2010. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!