Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik az a kérdés ami a...

Melyik az a kérdés ami a legtöbb választ kapta a Gyakori kérdéseken mióta üzemel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem írjon ide mindenki random válaszokat, és döntsük meg a legtöbb válaszos rekordot ennél a kérdésnél😂
2018. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
57%
annyira hulye vagy, mint szodas a lovat
2018. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam azt a kérdést, de nem jegyeztem meg. Óriási válaszhalom, de mindez azért, mert átalakult kismamák csevegőfórumává.
2018. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, várjunk csak, kettő ilyenről tudok, de nem tudom, melyik volt a nyertes.

Az egyik a hírhedt húsos-csontos kérdés, ahol a srác testvére kiakadt, amiért a srác lakásában a srác barátnője arrébb tette a fagyasztóban a csontokat, hogy elférjen a süti, amit készített. A kérdés az volt, hogy ezt hogy képzeli.


A másik ilyen, pedig, hogy a WC deszkát le kell-e hajtani használat után.


A húsos-csontosat törölték azóta.

2018. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam pár 50-60 körüli választ, de volt egy troll, aki egy óriási baromságot kérdezett meg egy olyan kategóriában, ahol rengeteg volt a veszekedni akaró unatkozó ember. :)


Persze annyira nem volt nagy hülyeség, hogy komolytalannak tünjön, csak annyira, hogy mindenki lehurrogja az ötletét aki kompetens a témában.


Így nem tiltották le, majd kb 10x kiemelte és utána már nem is lehetett reportolni mivel a kiemelt kérdésekről a gyakori azt feltételezi, hogy biztosan normálisak, mert akkor már rég reportolta volna valaki...


A kérdezőnek azt írta, hogy van egy nagyon jó játék ötlete és meg akar belőle gazgadoni. Meg hosszasan leírta, hogy hallotta, hogy már valaki így meggazdagodott szóval meg szerette volna tudni, hogyan juttathatja el az ötletét valakinek, aki majd sok pénzt ad neki érte.


... és persze másnak nem hajlandó elmondani attól félve, hogy valaki ellopja az ötletét :)


Nem mennék bele a kérdés abszurditásába. Nincs kedvem hosszasan leírni mért értelmetlen ..., de ez nagyon hamar egyértelművé vállt, amikor kérdező elkezdte hergelni a kommentelőket.


Persze nagyon sokan komolyan vették a kérdéseket és az mostani válaszom többszörösében lebontották neki mért hülyeség a kérdés, meg persze olyanok is voltak akik szintén oda mentek trollkodni, azaz csak a kérdezőt oltogatni.


Így szép lassan megnőtt a válaszok száma.


A vége felé már felkérte az embereket, hogy kommenteljenek, mert lassan eléri a 100at.


Ez volt a leghoszabb kérdés amit láttam. Nyílván nem követem, szóval nem tudom most hol tart.

2018. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A húsos-csontos tutira.

Meg még talán az is, amikor meghalt a kisbaba sajnos bölcsőhalálban, és utána az anyja is öngyilkos lett, aki a kérdést kitette. A testvére lépett be évek múlva válaszolni. Kételkedtünk, hogy igaz-e...

2018. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2018. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 2*Sü ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=legt%C3%B6b..


A legtöbb választ kapó kérdést megtalálod ezen kérdések alatt. De az is biztos, hogy az egyik legtöbbet feltett kérdést sikerült újra feltenned.

2018. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

anno mikor még szerelem-szex főkategóriák léteztek csak, egyik nyári éjjel kiíródott az ismerkedés alkategóriában egy kérdés: "Valaki beszélgetni? 18L"


akkoriban volt egy elég jó kis közösség a szerelem szex-ben, évekig minden este feljöttünk gyikezni, kibeszéltük a kérdéseket, megbeszéltük a napi eseményeket, szóval amolyan kis online baráti társaság voltunk.

mikor kiíródott a 18L kérdése, poénból elkezdtünk alatta beszélgetni.

ahogy telt múlt az idő egyre többen bekapcsolódtak hozzánk és a kérdést kiíró lányhoz.

majd 1 évig írtunk oda, aztán egyik nap arra hivatkozva: "ez még mindig nem fórumoldal" törölték a moderátorok a kérdést.

ha jól emlékszem 22.000+ válasz érkezett.

nem értem amúgy miért szúrta a szemét annak aki törölte, biztos sok helyet foglalt az a pár Kb szöveg az oldal szerverén :D

2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam azt a kérdést, de az nem az volt...
2018. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!