Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az indoka annak, hogy, ha...

Mi az indoka annak, hogy, ha valaki egy kérdésre egy átlagos választ személyes üzenetben küld el (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kiír valaki egy kérdést, pl "Melyik állat az - 4 lába van és ugat?" és valaki nem kommentben írja oda, hanem személyes üzenetben küldi el a kérdezőnek, hogy "Ez az állat a kutya". (Ez egy idétlen példa, tudom, hogy senki nem kérdez ilyet :) )


Azt megértem, hogy, ha valaki egy személyes sztorit küld el a kérdezőnek, nem biztos, hogy szeretné, ha más is látná (még az átköltött verzióját sem), de egy sima, személytelen választ milyen indítattásból személyes üzenetben küld a kérdezőnek a válaszadó?


Mi az indítéka, miért nem szeretné a személytelen választ megosztani másokkal is? Szégyenlőség? Ismerkedési vágy? Vagy mi az indíték?



2018. okt. 31. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Meg is válaszoltad a kerdesedet.
2018. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ismerkedni akarnak vagy szégyenlősek és SEMMI több?
2018. okt. 31. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Pontosaan :)
2018. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Vagy szimplán személyes dolgot akarnak megosztani veled. De végülis ezt is lehet vitázni mert mégis ismeretlenen vagytok.
2018. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mindkét kommentre ment a zöldkéz!
2018. okt. 31. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel az évek alatt csak pár esetben találkoztam.

A fordítottjával viszont heti 1-2 alkalommal, amikor rendesen, a kiírt kérdésnél válaszolok valakinek, és privátban akarja folytatni a témát. (Ilyenkor nem szoktam válaszolni általában.)


A kérdésedre: vannak olyan témák, válaszok, amiket egyből lepontoznak, és a válaszoló feltehetőleg nem szeretne lepontozódni.

Én a magam részéről akkor válaszoltam valakinek privátban, amikor egy kereskedő feljelentéssel fenyegetett amiatt, amit írtam róla, de az áruja jó volt, ezért ajánlottam valakinek privátban, viszont azt is megírtam, hogy a kereskedő egy barom, és vigyázni kell vele, nehogy átverje.

2018. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebbe bele se gondoltam, hogy nem akarja, hogy lepontozzák.
2018. okt. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!