Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van akinek van itt több aktív...

Van akinek van itt több aktív felhasználóneve regisztrálva?

Figyelt kérdés
Mi okból van több fiókod?

2018. dec. 27. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van, akad olyan ember(nem is kevés), aki több helyről pontozta saját magát. Számtalanszor láttam, hogy egyébként rossz válasz 100%-on van, más nincs is pontozva, csak az az egy.
2018. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Kettő van,azért csináltam másodikat, mert az elsőnek hülye lett a neve és egy időben sokszor lett törölve kérdésem,szóval előre készültem hogy a fiókom is törölve lesz.Nem lett, de a másik fiókot továbbra is használom, bár csak kérdések kíirására meg válaszolásra,azokban a kategóriákban ahol sok a lehúzás és/vagy a toplista élén vagyok.
2018. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el, hogy aki rajtad kívül van itt, az egy ember több ezer álnév alatt.
2018. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő fiókom van. Azért csináltam egy másik fiókot, mert nem jutott eszembe az eredeti fiókom jelszava, és az ahhoz tartozó email cím jelszavát is elfelejtettem, így egyszerűbb volt újat csinálni.

Egy ideig nem foglalkoztam az oldallal, mikor újra beakartam lépni, megszokásból az eredeti fiókommal akartam belépni, és valahogy sikerült is eltalálnom a jelszavamat. Valószínűleg mikor nem sikerült belépni, akkor vagy elírtam a jelszót, vagy teljesen mással próbálkoztam.

Azóta a másik fiókomba be se léptem, lehet azóta már törlődött is a gyakorikérdésekről, de ennek a valószínűsége elég csekély, mert ok nélkül nem szokott eltűnni egy regisztráció.

2018. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Három van, mert egy idő után az elsőnek nem tetszett a neve. Létrehoztam egy újabbat, de ezzel kiírtam néhány személyesebb és hülyébb kérdést, ezért úgy döntöttem elrejtem a nevét. Létrehoztam még egyet aminek látszik a neve, de végül visszatértem erre, mert ha nem látszik a nevem gondolkodás nélkül tudok írni hülye kérdéseket és megosztó válaszokat.
2018. dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hány olyan van de olyan tuti sok ezer akit letiltottak és egy betűt vagy számot hozzátesz az előzőhöz és folytatja ahol abbahagyta. Ezért nem is foglalkozok vele hány százalékom van és soha senkinek nem küldök sem pirospacsit sem zöldet. (zöldet akkor és csak akkor ha én kérdezek(ami nagyon ritka) és tényleg segítséget kapok.
2020. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!