Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kisbabás anyukák nektek is...

Kisbabás anyukák nektek is feltűnt, hogy valaki azzal szórakozik, hogy lepontozza a válaszokat ahelyett hogy tanácsot adna?

Figyelt kérdés
Elkeserítő, hogy ezzel szórakoznak. Nekem speciel nem az a lényeg, hogy mennyi pontom van, hanem a visszajelzés, hogy jó és hasznos volt a tanács, de ha valaki ezzel szórakozik, hogy lepontozz akkor erről nem kapok pontos visszajelzést. Mit tudnánk csinálni, nem lehet kizárni?
2008. nov. 7. 11:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Én is észrevettem már, sajnos szerintem nem nagyon tudunk mit csinálni. Szánalmas emberek vannak.
2008. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Nekem is feltünt már. Múltkor is feltettem egy kérdést, 2 anyuka szinte azonnal válaszolt (és jó tanácsot adott), rá is nyomtam a zöldet, de amikor az újabb választ olvastam, akkor látom, hogy valaki lepontozta őket. Írtam is a kommentbe, hogy ha valakinek véleménye van írja le, de micsoda dolog hozzászólás nélkül lepontozgatni másokat? Jó lenne, ha ki lehetne záratni, mert elég idegesítő, hogy vkinek ez a perverzitása. Lassan már kedvem sincs feljönni az ilyenek miatt!!
2008. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos en is eszre vettem,h ahelyett h segito valaszt adna inkabb lepontoz...nekem sem a pontok a lenyegek,hanem az h tudtam e segiteni vagy a kerdesemre kaptam e olyan valaszt ami hasznos nekem ...es ehelyett sokan meg csak arra sem veszik a faradtsagot h valaszoljanak,siman csak lepontoznak...

...neha a jo valaszomat is lepontozzak es ha 2 sorral lejebb valaki ugyan azt tanacsolja a zt mar 100%-osnak pontozzak...

2008. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
Én is utálom.Pl a mai nap azért pontoztak le,mert egy kismama aki még nem derült ki volt e orvosnál azt kérdezte mikor kell menni védőnőhöz.8 vagy 9 hetes most.Erre mindenki írta már régen mennie kellett volna.Én meg azt írtam előbb orvoshoz menjen terhesség megállapításra onnét küldik uh-ra és a kapott papírokkal menjen!Na most ebben hol a hiba?Ja és még azt kérdeztem ha most menne védőnőhöz ugyan mit írna a védőnő,Valószínűleg terhes?Hát vannak ilyen idióták..
2008. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Én is észrevettem, én még nem pontoztam le senkit, amelyik válasz nem tetszett még nem azt jelenti, hogy az rossz és feltétlen le kell pontoznom, persze amelyik tetszett azt bejelöltem, hogy ok.
2008. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

sziasztok

engem meg az bosszant,h ha felteszek egy kérdést-rögtön jönnek a rosszindulatú megjegyzések.az ember segitséget szeretne kapni-v hasonló helyzetekkel találkozni-és nem bántással-

2008. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Azt én sem szeretem, ha valaki lehúrrogja a kérdésekre adott választ.
2008. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
92%
Sziasztok! Igen, nekem is feltűnt már ez, és szóvá is tettem, mert nem igazán értettem a dolgot. Ha vki őszintén leírja a tapasztalait, minek kell lepontozni? Ráadásul a legtöbb esetben nem tanácsot adtam, hanem megírtam, hogy nálam hogy zajlott a szülés (azt írtam, hogy csodálatos volt, fájt, de újra átélném) és pl. ezért is jól lepontoztak. Ki érti ezt???
2008. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megnyugtatott, hogy nem csak én látom így a dolgokat, de azért az is bosszant, hogy már megint a moderátor már megint eltette a kérdést és nem ott olvasható ahol kéne.
2008. nov. 7. 20:27
 10/12 anonim válasza:
48%
Már sokan megírták de én is le kell írjam, mert valóban nagyon zavaró. Ha valaki válaszol egy kérdésemre és az nem fér össze az én elméletemmel, viszont alkalmazható és főleg a feltett kérdésemre konkrét válasz, akkor is jónak pontozom hiszen a kérdésre válaszolt függetlenül attól, hogy nekem tetszik vagy sem. Ha nem tetszik is tartalmazhat magában fontos infókat, annak ellenére, hogy kontra esetleg az én pro véleményemmel.
2008. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!