Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kisbabás anyukák nektek is...

Kisbabás anyukák nektek is feltűnt, hogy valaki azzal szórakozik, hogy lepontozza a válaszokat ahelyett hogy tanácsot adna?

Figyelt kérdés
Elkeserítő, hogy ezzel szórakoznak. Nekem speciel nem az a lényeg, hogy mennyi pontom van, hanem a visszajelzés, hogy jó és hasznos volt a tanács, de ha valaki ezzel szórakozik, hogy lepontozz akkor erről nem kapok pontos visszajelzést. Mit tudnánk csinálni, nem lehet kizárni?
2008. nov. 7. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak nótórius lepontozók, nemcsak az anyukák válaszait. Engem is pontoztak már le, pedig teljesen pontos és jó választ adtam egy kérdésre. Vagy bunkóságból, viccből teszik, vagy mert nem tetszett nekik az igazság.

Én úgy vagyok vele hogy a pontokkal nem foglalkozom. Ez az oldal szerintem nem versenyzésre való, hogy hanyadik vagy a ranglistán, hanem arra hogy segítsünk azoknak akik ezt kérik.

2008. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se anyuka, se kisbabás, de azért mégis beírok, mert felettébb zavar engem is. A tapasztalatomat illetve a véleményemet is leírom, nem csak a választ, mégis úgy tűnik, nem is a válaszomért, hanem a tapasztalatért pontoznak le. Néhány kérdésre nem lehet konkrétan válaszolni,csak hogy SZERINTEM ez egy nem jó dolog,és hogy egyátalán nem tartom etikusnak,persze mindenkinek az a véleménye amit akar, erre lepontoztak, méghozzá súlyosan! Pedig megadtam a kérdésre a választ, mert a kérdésre nem lehetett konkrét igen-nemet válaszolni, csak VÉLEMÉNYT. Attól még hogy valakinek nem egyezik a véleménye az enyémmel, még korántsem biztos, hogy az övé a jó.
2009. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!