Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől lehet, hogy egy bizonyos...

Mitől lehet, hogy egy bizonyos kérdésnél nem jelenik meg a válaszom, de máshol meg simán (tehát az egész gyk-ról nem vagyok letiltva)?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eltűnt egy válaszom.

Megjelent, ott volt. Mikor úgy félóra múlva megnyitottam a kérdést, már nem volt ott. Kívülről látható darabszám szerint meg is kéne lennie, de nincs; kevesebb válasz van.

Nem hiszem, hogy törölték, semmi szubjektivítás nem volt benne, kizárólag vonatkozó jogszabályi idézetek, a jogszabályok megnevezésével.

Megírom a GYK-kapcsolat e-mail címre.

2019. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történt nem régen..
2019. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az feltűnt valakinek, hogy nem törlik a provokatív/trágár bejelentésű kérdéseket-válaszokat? Most már érdekel hogy vajon az oldal hibája, mert nem kapják meg, vagy szándékos.
2019. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A 11-es válasz írója vagyok.

Mikor most a”Megválaszoltjaid”-ból megnyitottam ezt a kérdést, a # 8-as volt az utolsó, így nem is látszott a válaszom. Kívülről 9 válasz látszott, de megnyitva csak 4 (8 - 4 kérdezői komment) volt olvasható. Nem is volt 2-es oldalszám.

Bezártam, és mindjárt újra megnyitottam, akkor már a # 13-as volt az utolsó. Így már megvan a kívülről látható 9 válasz (13 – 4 kérdezői komment), az enyém is.

Ráadásul, annál a z esetnél, amiről írtam, most már (19:23) látom válaszom a beküldéskori 15:22-es időponttal. Az itteni 11-es válaszom írásakor (16:29-kor) a kérdés megnyitásakor nem volt ott, bár a kérdés szerepelt a „Megválaszoltjaid”-ban. Nem tudom mikor jelent meg, mert azóta csak most nyitottam meg.

Most akartam írni, „kifényképezett” oldalakat mellékelve, de így nem írok a GYK-nak, nem tudok mit bemutatni.

2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Én írtam választ ami nem jelent meg, majd újra fogalmaztam mert nem jelent meg, de ezúttal elmentettem külön. Majd azt is elküldtem 2x is. Több mint 1 óra múlva ebből a 3-ból megjelent 2, igaz hogy ebből az egyik felesleges is lenne hiszen tökéletesen ugyanaz volt.


@17:51

Bejelentettem egy újonnan feltett kérdést hogy rossz kategóriába van, de semmi, ugyanott hagyták. Eddig ilyen nem volt hogy egyértelműen rossz kategóriába lévő kérdés és otthagyták. Én is kiírtam ma hogy nem küldi el, de nem ebbe a kategóriába ezt meg áttették ebbe.

2019. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"nem törlik a provokatív/trágár bejelentésű kérdéseket-válaszokat"

"Bejelentettem egy újonnan feltett kérdést hogy rossz kategóriába van, de semmi, ugyanott hagyták."

Ez simán attól lehet, hogy nem figyelik egyfolytában a hozzászólásokat a modik, ilyen volt már máskor is.

A nem megjelenő válaszok viszont valami műszaki probléma miatt lehetnek/lehettek. Azóta különben már találkoztam (legalábbis néhány) olyan válaszommal, ami korábban jó ideig nem jelent meg.

2019. jan. 4. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!