Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kedves embertársaim, minek...

Kedves embertársaim, minek növesztitek a gazt a kertetekben, amit aztán bizonyos időközönként levágtok motoros fűkaszával? Őszintén, ennek mi értelme? Miért nem ássátok fel inkább az egész kertet és ültettek fákat vagy bokrokat?

Figyelt kérdés
Kikészítetek, hogy minden órában valaki más használja ezt a rettenetesen idegesítő gépet...

2018. máj. 16. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tök logikus kéthetente felásni a teljes kertet annak érdekében, hogy a te érzékeny lelki világodat nehogy meglebbentse pár hanghullám.
2018. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
92%
Azt ugye vágod, hogy ha felássa a kertet, a gaz az ugyanúgy nőni fog? :DD
2018. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet a kert felásás valóban nem a legjobb megoldás csak írtam valamit. Ettől függetlenül biztos, hogy van rá jobb megoldás. Amióta kiírtam a kérdést, már a 3. delikvens zendít rá. És nem néhány hanghullámról és az én lelki békémről van szó, hanem pár száz méteres körzetben jó néhány család nyugalmáról és egész napos zajról.
2018. máj. 16. 18:24
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem költözz ki egy tanyára, neked az emberekkel van bajod, nem a fűvel.
2018. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
77%
Ja, van. Lefújni gyomirtóval az egész kertet, hogy meghaljon 1000 méteres körzetben minden élőlény... :)
2018. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
nem kellemes az biztos de egy putris szomszéd után átértékelnéd a zaj fogalmát, ja és én hagyományos kaszát használok
2018. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A fák és borok alatt is nől a gaz.
2018. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Örülj hogy nem szombat reggel b@$$za az anyját a tetves fűnyírójával a kötsög. Most lenyírja a füvet hogy szombaton legyen ideje flexelni a vasat.
2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Falu az ilyen. Érdekes nekem már fel se tűnik. Menne a fűkaszák fűrészek fűnyírók flexek. Ezért kertes ház. Mit kellene tenni gubbasztani a négy fal között?
2018. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Gyomirtózás lehetne az egyik megoldás,ha nincs permetező gép,akkor meg kell oldani.Esetleg fekete fólia,de ezek mind pénzek,nem mintha a 2T olaj és a benzin nem lenne,meg a szükséges alkatrész pótlás és egyéb karbantartások a gépen.A fóliát meg ha nem szedi fel majd,idővel a nap égeti kis apró darabokra pár év után,de se fóliát,se csupasz földet nem akar látni az illető szerintem.Be kéne ültetnie fűvel ha olyan a hely és tetszene neki.Beszélj vele.Ahogy előttem írták,megnő ugyanúgy a gaz,a fák,meg egyes bokrok alatt is,van a fa alatt is hogy nem nő meg,de elenyésző.Az egészet meg nem ültetheti be mert sokaknak bántja a fülét a fűkasza,fűnyíró hangja.2 hetente általában elég a füvet nyírni.Nekem akkor nem nőtt semmi a talajon ha fölötte 1-3 méterrel nagyobb területen a lugason egymás mellett és a fákra felkúszva a szőlő beterített mindent,nem volt metszve 3-4 évig,sajnos egyéb okok miatt,fát kezdi tönkre tenni egy idő után,max bujkálni tudsz alatta,de elhiheted ezt senki se fogja hagyni hogy idáig fajuljon a szőlője.Lehet nem nőtt a paré alatta,de ahol már nincs árnyék ott már kezdődik is az élet,főleg hogy a paré mag sok évig bírja a földben.
2018. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!