Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki szokta nézni a saját...

Ki szokta nézni a saját statisztikáját? Tőlük kérdezem.

Figyelt kérdés

Politika kategóriában (Törvények, jog alkategóriában válaszoltam egy kérdésre.)

Két válasz érkezett az enyémmel együtt, de nem értékelte senki, azaz nincs semmilyen százalék jelezve, hogy mennyire volt hasznos a válaszom. Mégis -5 ponton állok a statisztikában. Ezt akkor mi alapján pontozta a rendszer, és miért -5 pontért?



2019. jan. 13. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy előtte elég sokszor válaszoltam ebben a kategóriában, de több, mint 30 napja nem. Szóval elvette a helyezésem, és csak a -5 pontot látom. Más is észrevette már ezt?
2019. jan. 13. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Jómagam nem nézegetem.

A véleményemet írom le, a valósat, nem pedig aszerint, hogy másoknak tessék.

Aki gondolkodni tud, észérvekkel vitatkozik, mond ellent.

Aki nem tud, nincsenek érvei, a 'piros kezet' nyomni azért képes.

2019. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel frissülnek a pontok. Attól, hogy nem látod a százalékod, még értékelhették a válaszod. Egy értékelésre nem ír százalékot.
2019. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg értékelték, de nem annyian hogy megjelenjen a statisztikája a válaszban. A -5 pont alapján pedig csak negatívan értékelték, így ha megjelenik akkor 0%-ot látsz mellette.


"- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások."

2019. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Elvileg olyan a pontozás, hogy csak akkor mutat százalékot, ha már pontozták úgy, hogy a pontozók összes százaléka legalább 125. Azaz valószinűleg lepontozták (diszlájkolták), de nincs még meg a 125.

Szerintem is szánalmasak tudnak lenni a pontozók. Nem tetszik nekik a válasz, de nem tudják cáfolni, vagy van olyan, akinek véleménye sincs, csak pontoz. A toplistában meg tudod nézni ki az akinek véleméyne van, és ki az aki csak pontozni jár.

2019. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Igen tudom, hogy működik, mert itt vagyok közel tíz éve ugyanezzel a regisztrációval. Soha nem volt másik.

Ezek szerint volt egy unatkozó, akik "végigpirosozta" a válaszokat. Nem, nincs 0 % a válaszom mellett, ezért tettem fel a kérdést itt, mert furcsállottam. Ez kb. 2-3 napja -5 ponton áll, mert nem válaszoltam abban a kategóriában most. Így már értem, egy valaki pirosat nyomott, ez pedig ott van a statisztikámban.

Egyébként 78%-ban hasznosan válaszolok ennyi ideje, szóval nem szoktam hülyeségeket írni. Tíz évhez képest egész jó arány szerintem.

2019. jan. 13. 12:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor itt egy példa. Mindenkinek zöldet nyomtam, mert aki megtisztel egy válasszal, azt mindig értékelem. 2-es 54 %-on áll, mert azt "merte" írni, hogy őt nem érdekli. Sokan vannak, akik arra mennek rá, hogy ha a kérdezővel ellentétes választ ír valaki, azt már úgy érzi, lehet lepontozni, mert a kérdezőnek valószínűleg nem tetszik. Elég vicces, hogy valakinek(valakiknek) ez a szórakozása. Rákenni a kérdezőre a saját negatív értékelését. Nagyobb öröme sose legyen az életben. Egyébként kaptam már sokszor hideget-meleget, de gonoszságból sosem pontoztam lefelé senkit.
2019. jan. 13. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Tisztelt kérdező! [# 7-es kérdezői kommenthez, 2019-01-13 13:35]

Ezt kérdezted: „nem értékelte senki, azaz nincs semmilyen százalék jelezve, hogy mennyire volt hasznos a válaszom. Mégis -5 ponton állok a statisztikában. Ezt akkor mi alapján pontozta a rendszer, és miért -5 pontért?”

A # 2-es válasz írója semmilyen magyarázatot sem írt erre. Miért hasznos? Te önmagában a válaszadást, mint téged ért megtiszteltetést, hasznosnak ítélted, mások, a valós haszontalansága miatt, haszontalannak. Pedig van magyarázat, olvashattad, nyugtáztad is.

Bizonyára nem a merészsége miatt lett haszontalannak ítélve, hanem a haszontalansága miatt. Ha értékelnék válaszokat, én is haszontalannak értékeltem volna.

2019. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!