Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen újításnak örülnétek az...

Milyen újításnak örülnétek az oldalt illetően?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha lehetne szűrni a kérdéseket és a válaszokat különböző szempontok szerint. Pl. a kérdéseket aszerint, hogy hány válasz érkezett rájuk, és mikor érkezett a legutóbbi, a kérdésen belül a válaszokat pedig hasznosság szerint. Az is valóban jó lenne, amit fentebb írtak, hogy meg lehessen jelölni egy legjobb választ a kérdező által, és egyebek.
2019. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak semmi cenzúra! Elegünk van a libsi kettős mércéből!
2019. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Yoda m. ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Ha te a rendszer-adminisztrátor vagy, akkor miért nem jelzed valahogyan? Szerintem nem lenne baj, hiszen akkor nekem, de talán másoknak is megnyugtató lenne, hogy ami véleményt írunk, az nem csupán PUSZTÁBA KIÁLTOTT SZÓ!


Egyetértek a legtöbb hozzászóló véleményével, de kiemelném:

"...csak az pontozhatná egy adott kérdésre érkezett válaszokat, aki maga is válaszolt rá."

Amit még nagyon hasznosnak tartanék:

A "Válasz elküldése" gomb benyomása után (de az értékelés gombra is igaz) legyen még legalább 1/2 percnyi szabadsága a válaszadónak, hogy visszavonja a válaszát, vagy újra SZERKESZTHESSE, mint a FB-n. Mert magam is sokszor csak akkor veszem észre: egy-egy kevésbé érthető megfogalmazást, vagy eléggé magyartalan kifejezést, vagy helyesírási hibát, (betűk) félreütését, amikor már elment az üzenet. De, akkor az már be lett betonozva.


Egyszóval, kissé rugalmasabb, felhasználó barát(abb) szerkeszthetőségnek örülnék.


AZ ERŐ legyen Véled (is)!

2019. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet, hogy csak az pontozhat aki válaszol. Ha már van egy hasznos válasz, minek írnám le ugyan azt mégegyszer? Erre való az, hogy hasznosnak értékelem a választ. Ha pedig én sem tudom a választ, de olyat látok amiről tudom hogy hülyeség azt lepontozhatom. Tudom hogy sokan helytelenül véleményezésre pontoznak, de ezt azzal sem lehetne megszüntetni ha csak a válaszolók pontozhatnának, szóval ez egy értelmetlen újítás lenne.
2019. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Üzenetjelző hang.
2019. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jó ötlet lenne ha lenne a válasz mellett egy véleményezési lehetőség is, ami meg lenne jelölve és akik nem biztosak a választ illetően vagy nincs számottevő tapasztalatuk esetleg vélemény formájában fejtenék ki mondanivalójukat(ami sokaknak nem tetszik)a kérdéses témában,véleményt írhatnak és azt nem lehetne pontozni.
2019. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl. - a válasz boldoggá tesz...

- a válasz elszomorít...

- egyet értek...

- nem értek egyet...

... de nem tudom megítélni hogy helyes vagy helytelen az állítás.


Valahoy így?


Nem tudom, szerintem nem rossz ötlet, csak akkor megint átmegy véleménynyilvánítós oldalba az egész, ami nem baj, csak az eredeti célja nem ez lenne. Ami engem (és a többségében ide járó embereket) nem gátol meg abban hogy véleményt nyilvánítsunk. Mint mondjuk egy ilyen kérdésnél mint amilyen ez is, mi mást lehetne tenni?

2019. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Már így is nagyrészt olyan, amilyen.

A válasz mellett lenne vélemény opció,így értettem(gondolom te is erre reagáltál, nem értettél félre, vagy ilyesmi).

2019. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!