Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek hogy ha eldönthet...

Ti örülnétek hogy ha eldönthetnénk hogy hány évesek akarunk lenni?

Figyelt kérdés
Egy gép segítségével pl egy 36 éves 10 éves szeretne lenni. Vagy egy 8 éves 28 éves. Ti örülnétek ha lenne lehetőségünk hogy eldöntsük a korunkat?

2018. aug. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Így is sok "felnőtt" van, csak bonyolítaná a dolgot ha egy 8 éves 28 évesen jönne velem szembe.. az értelmi szintje, tudása, élet tapasztalata nem változna..


Szóval köszi de nem. Akkor már inkább az időt tudjam irányítani oszt csá.

2018. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
18 éves koromtól (akkor ismertem meg a férjem), folyamatosan elégedett vagyok és boldog, szóval nem, én nem ugrálnék. Nagyon kíváncsi vagyok a többi gyerekünkre és a meglévőekre is, hogy milyenek lesznek később. Alig várom, hogy lássam őket a nagy mérföldkövekn, hogy segíthessek nekik jó emberré válni. Nem szeretnék sehová ugrani az időben. 😊
2018. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Hol írta a kérdező, hogy az értelmi szintje nem változna?

Én szeretném, és kb 25 évvel fiatalabb lennék.

2018. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretném! 8 éves lennék :)
2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Uhm nem tudom, öregként biztos örülnék neki, hogy újra fiatal lehetnék, de lennének ennek hátrányai is.. Pl. mit szólnál, ha elmennél bulizni, megismerkednél egy csinos csajjal/jóképű pasival, eltöltenél vele egy éjszakát, majd kiderülne, hogy egy 8 éves kisgyerek felnőtt testben?
2018. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
22-24 éves kortól kezdve engedném ezt. Gyerekkorú ne lehessen senki 😃
2018. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ennek! Újra 12 éves gyermekké változnék és úgy is maradnék örökre.
2022. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi ez a szellemi kútmérgezés?
2022. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!