Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok! :D Még itt sincs a...

Adamhu99 kérdése:

Unatkozok! :D Még itt sincs a nyár de már szétunom a fejem! Mit csináljak? ! Lent hosszú szöveg várható!

Figyelt kérdés

Biciklim van, szeretek biciklizni, de nem biciklizhetek mindig. Falun lakom nincs strand se semmilyen szórakozóhely. Haverok sincsenek itt, sok a fárasztó és idegesítő kisgyerek. Tehát a faluban sem fogok lógni senkivel. Szeretek kosarazni, de nincs kosárlabdám, és haverokkal csak akkor jövünk össze kosarazni, amikor suli van, mert ez afféle edzés de erről órákig mesélhetnék. Szoktam kockulni, de mostanában minden játék unalmas. Egyik osztálytársammal elkezdtünk MTA-zni de azt is hamar meguntam (pedig játékot nem unok meg olyan hamar!). Szeretek zenét hallgatni (telón kb. 200 számom van :D ) de nincs kedvem mindig azt hallgatni. Filmeket is szeretem, leginkább a vígjátékokat (pl.: Horrorra akadva, Jim Carrey filmek), de már minden Jim Carrey filmet láttam 100-szor, Horrorra akadva szintén... és még egy csomó más. De szeretem a sci-fi-ket is (pl.: A Föld inváziója:csata: Los Angeles), de már egy csomó olyan filmet láttam.

Tudtok filmeket ajánlani?

Olvasással kissé furán állok, mert néha szeretek olvasni, néha nem. Kedvem van olvasni, elkezdem, majd megunom az 50. oldal körül és abbahagyom.

Szeretek animálni, pl.:Blender 3D animáció készítő programmal általában elvagyok, igaz mostanában nem csinálok vele semmit, de nehéz beletanulni és valami normális munkát csinálni rajta. Most jöhet az hogy tanuljak bele ha úgy sincs más dolgom, de semi segítség nincs, csak YouTube, Full Circle magazin és hasonlók. Pár hónapja belekezdtem egy autó készítésébe, elkezdeni alig bírtam, csak 2 hét (kb., de lehet hogy több is) mire a motorháztetőt normálisan megcsináltam, úgy megizzasztott meg lefárasztott hogy nem volt sok kedvem folytatni, tehát félbehagytam. Plüssállatnál is félbemaradtam mert nem értek a különféle színezéshez, ezekhez a hiányosságok kijavításához tanfolyamra kéne járnom, de nincs pénzem se.

Huh, már egy csomót írtam, valakinek van ötlete mit csináljak? Ha el tudjátok olvasni már azért köszönet jár!



#film #zene #weboldal #játék #sport #BÁRMILYEN UNALOMŰZÉS
2015. jún. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! =) Hoztam neked párunaloműző dolgot, csak egy a baj: nem tudom, hány éves vagy. Na, mindegy.

Tudok ajánlani egy filmet: Csillagainkban a hiba. Nagy valószínűséggel láttad már, de azért leírom, mert nagyon jó film.

Könyv: minden Leiner Laura könyv! Hidd el, ebbe te is bele tudsz merülni...

Vezess blogot! =)

Csinálj egy youtube videó csatornát!Így pénzt is kereshetsz, és el is ütheted az időd.

Néha csak ülj ki a kertbe, hallgass zenét, nézz meg egy magazint!

Akár rejtvényt is fejthetsz.

csinálj magadnak karkötőt gyöngyből, vasalható gyöngyből, fonálból, stb. Akár a barátaidnak is készíthetsz.

Hívd fel egy barátodat!

Pizsamapartiii! ;) Hívd át egy barátodat, és legyen ott nálad pár napig!

Ajánlanám, szerezz be egy kisállatott, s játssz vele a kertben! :)


jelen pillanatban ennyi jutott az eszembe. Remélem azért segítettem. ;)

2015. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Igen ezt kifelejtettem 16 éves vagyok és fiú.

Köszönöm a sok tanácsot. :)

A Csillagainkban a hiba ahogy látom romantikus dráma, nem tartozik a kedvenceim közé, de megnézem, pl.: nem gondoltam volna hogy a Lenyűgöző teremtmények c. film tetszeni fog, de egész jó annak ellenére hogy romantikus.

Utána nézek a Laura Leiernek is.

Blogot igaz még nem próbáltam vezetni de nem tervezem. Nem tudom hogy kellene, meg nem is olvasok blogot. De majd még meglátom.

Youtube videócsatorna, szeretnék, de nem tudok miről. Nincs sok kedvem olyan videókat csinálni amiben játékokat mutatok be és játszok. Kit érdekelne hogy én hogy játszok.

Valamilyen magazin olvasása sem rossz ötlet.

A rejtvényfejtés eszembe sem jutott. :D

A karkötős részt inkább mellőzöm. Pizsamaparti? Hát nem nagyon szoktam partikra járni, főleg nem pizsamapartikra, de haverokkal szoktunk találkozni, átmegyek hozzájuk, vagy ők jönnek át, és elvagyunk.

Kisállatokat nem biztos hogy jól tudnám gondozni.

Azért köszönöm!

2015. jún. 11. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordíts dalszövegeket! Én mostanában azzal ütöm el az időmet, ha unatkozom a gép előtt. Meg novellákat írok.
2015. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hova valódi vagy? :DD
2015. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi*valósi :D
2015. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Patvarc...
2015. júl. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!