Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a mai világba olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a mai világba olyan, hogy van egy szép lány, és van egy helyes fiú, és nagyon nagyon sokáig együtt vannak, mivel egyik sem vágyik másra, és összeillenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ismerek ilyet.
2010. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmok világában meg néhány igen idealista amcsi filmben igen. Amúgy lehetséges, de ha ez megtörténik a felek se nem szépek se nem fiatalok.
2010. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én a barátommal már 7éve együtt vagyok,én nem vágyok senki másra,és ő sem.Még mindig szerelmesek vagyunk egymásba.Egy megcsalás sem volt még a kapcsolatunkban:)


Úgyhogy szerintem létezik ilyen,de nagyon ritka dolog :S


22/L

2010. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

van, igaz én csak egy ilyet ismerek közvetlen környezetemben. Pont a volt szerelmem, akivel össze akartam jönni megint :)


szerintem gyakoribb az olyan helyzet, amikor csak az egyik fél akarja ezt :(

2010. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ilyenek vagyunk.:D
2010. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze a Marok Marcsi meg a Panni.Ő jóban rosszban veled van,és ráadásul kis is szolgál,pl mikor el kell kapcsolni a tévét,vagy viszket a valagad:)

Na viccet félre téve,sajnos már az ilyen nagyon ritka.Általában ha egy pár több éve együtt van akkor olyan 7év körül már romlik a kötödés egymáshoz.Sajnos tapasztalat.Anyumék is pont 7év után lettek rosszba egymással,aztán még húzták húzták 3 évig,aztán most megy a válóper.A környezetemben szinte mindenhol így van,meg így is olvastam,sajnos:/De mi legyünk kivételek,énis megpróbálok sokáig a leendő párommal együtt lenni meg te is;):D

2010. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, kérdés hogy mennyi a nagyon sokáig. Pl 10 év annyinak számít már manapság.

De általában ha olyan a személyisége, egy szép ember könnyebben megteheti hogy mást keres.

2010. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!