Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az ezotéria kategóriában...

Az ezotéria kategóriában miért csak trollok vannak?

Figyelt kérdés
Szinte alig van normális válasz a kérdésekre. Általában gúnyolódnak azon,akik hisznek ebben.
2019. márc. 29. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Az Ezotéria egy homokozó, karantán, a hülye kérdések gyűjtőhelye, a Humor kategória testvére, ha a kérdések komolysága és valóságtartalma alapján vizsgálod meg. A válaszai is ehhez igazodnak, illetve az elhagyatott témákat ami senki mást nem érdekel - legfeljebb egy nagyon szűk, 10-20 fős kört - (pl. ufók, természetfeletti lények), teljesen a trollok uralják.

Teszik ezt azért, mert az Ezotéria kategória moderációja sekélyes, felületes. Igazából az egész kategória szemét és törölhető lenne, de azért van fenntartva, hogy ne más normális témákört szennyezzenek ezekkel a kérdésekkel.

2019. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem a szkeptikusok teszik ilyenné. Ezotéria rovat nem egy templom, ahova csak misére szabad bemenni.

A kételkedőknek pont annyi joguk van oda választ írni, kérdést feltenni, mint a vakbuzgó, bigott hívőknek. Ezt nem képesek megérteni egyesek.

Persze meg kellene adni a tiszteletet egymásnak, nem csúfolni, átkozni senkit.

De a húszezredik Szerintetek léteznek ufók? Mit gondóltok (sic!) erről kérdéshez mit lehet értelmeset írni?

A rontást levenni óhajtóknak, vagy átkot szóróknak nem lehet szépen megmondani, hogy téves úton jár?

Ráadásul össze is egyeztethető a két dolog. Évszázadokon át a világot a tudós, kételkedő egyházi emberek vitték előre, nem a vakbuzgók.

2019. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalatom szerint nem csak trollok vannak. Amúgy semmi baj a trollokkal, az ő hozzászólásaikat könnyű kiszűrni a szövegzuhatagból. A gond azon hozzászólókkal van, akik félműveltek. Ők az igazi pusztítók, hallod.


A gúnyolódást el kell engedni a füled mellett. A trollok leszerelésének legjobb módja, ha nem reagálsz rájuk. Szűrd, súlyozd, csoportosítsd az információt, és keress offline is könyveket, iskolát, társaságot.


Sok sikert, jó tanulást!

2019. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Alig van normális válasz a kérdésekre írod.

Szerintem pedig a szerintetek szellemet láttam kérdésre az egyetlen lehetséges normális válasz az, hogy nem, hiszen nem léteznek szellemek. Minden más ostobaság.

2019. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak ilyen szellemes kérdések vannak ott....
2019. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Az ezotéria arra jó csak, ha túl jól áll a százalékod, akkor bármit is írsz, lepontoznak és csökken az értékelésed.

Ha hívőként válaszolsz, akkor azért pontoznak le, ha szkeptikusként akkor azért.


Újra írom, az ezó nem a félkegyelmű hívők játszótere. Oda pont olyan jogon írnak azok, akik az egészben nem hisznek.

2019. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ott normális emberek is, csak rosszul érzik magukat.

Vannak ott normális írások is, de azokat keményen lepontozzák.

Pontozd fel a normális írásokat, ha arra vágysz, hogy több legyen belőlük.

2019. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A csillagkapu nyitva maradt.
2019. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert alapjáraton hiszik azt, hogy maga a kérdező is trollkodik.


Én feltettem 1-2 kérdést ott, senki sem trollkodott alá, mert jómagam tényleg meg szerettem volna valamit tudni és nem csak a fikciót osztottam meg úgy, hogy ordítson róla, hogy csak szeretnék kicsit heherészni.

2019. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a politikába is nagyrészt trollok írnak kérdéseket. Tiszteltet a kivételnek.
2019. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!