Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha ki írok egy kérdést, a...

Ha ki írok egy kérdést, a válaszolók miért vesznek össze?

Figyelt kérdés
Pedig nem is provokatív kérdés,csak átlagos.
2019. ápr. 20. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez az anonim oldalak halála: arc és név nélkül - várható következmények nélkül - sokkal bátrabban szólsz be bárkinek, és sokan ezt az oldal a napi feszültség levezetésére használják. Ha a kérdezőbe nem lehet belekötni, majd valaki mond valamit amibe már lehet.

Mindaddig amíg a kérdés szubjektív, mindig lesznek eltérő álláspontú válaszok, amibe egy másik álláspontot képviselő beleköthet. Az igazi trollok az objektív kérdés objektív válaszába is belekötnek, nekik csak a feszültségkeltés a céljuk.

2019. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Az még nem veszekedés, ha mást gondolnak. Meg ha feltűnik 1 fanatikus, az még nem képviseli a többséget (csak hát beindít egy láncot).

Egykonkrét példát tudnál írni?

2019. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert az egyik szereti a másikra erőszakolni a véleményét.


Ha én leírom, hogy a kutyáim N and D -t esznek, jön valaki, aki nem csupán elmondja, hogy nála a barf vált be (mert ez idáig ok), hanem még le is korhol, hogy egy állatkinzó nyikhaj vagyok, aztán ír egy gyönyörű ódát a barfhoz, mire visszaírok, hogy én miért nem barfozok, erre leírja, hogy ez miért ökörség és rám akarja erőszakolni a véleményét; miközben szétoffoljuk a kérdést :D

2019. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!