Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kitettem erre az oldalra...

Ha kitettem erre az oldalra egy kérdést, azt nem lehet törölni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, de ezt már előre leírták. Ha nem is kötelező, de ajánlott elolvasni egy oldal szabályait, GYIK-ját, hogy képben legyél mit is lehet csinálni, ne érjen meglepetésként:

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

"Törölhetem-e az általam feltett kérdéseket?

Az általad feltett kérdéseket nem törölheted. A Saját kérdéseid listából a kérdést eltávolíthatod a sor végén található X ikon megnyomásával."

2019. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem a következőt: megválaszoltam egy kérdést, ami megjelenik a megválaszoltjaim opciónál. Aztán kis idő múlva, eltünt. Lehet hogy az adminok szedték le magát a kérdést?
2019. ápr. 21. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A válaszodat törölték,vagy olyan volt a kérdés,hogy törölni kellett.
2019. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést törölték. Attól, hogy te nem tudod a kérdéseidet törölni, bejelentésre a szabályszegő kérdést eltávolítják.

Ha a válaszodat törölték volna, attól még a kérdés listázva maradt volna a megválaszoltjaid között, csak kivonják a válaszok számát és eltűnik a hozzászólásod. Ha nincs a megválaszolt listában a kérdés, azt törölték.

2019. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem
2019. ápr. 21. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az adminoknak ír valaki emailt, arról a mailcímről, amivel regisztrált, belinkeli a kérdést és leírja, mi a felhasználója és miért töröltetné, akkor törlik; de szabálysértének könyvelik el.


Pl, ha kiírok egy értelmes kérdést, a leírásban elmesélek példának egy aktuális munkahelyi esetet első dühömben, majd, pár óra múlva lehiggadok és begyulladok, hogy mi van, ha ezt kolléga vagy főnök olvassa, leszedik, ha kérem - de pár ilyen alkalom után a fiókom is letiltják, hiába én kértem mindig,hogy töröljék (ugyanis felszólítottak, hogy jól gondoljam meg, mit hozok nyilvánosságra).


Ha egy kérdés értelmes, de egy több oldalas vita robban ki alatta is törlik. (Pl egy "A Royal Canin árt a kutyáknak?" kérdés lehetséges, hogy törölve lesz, ha több oldalon át veszekszik egy barfos és egy caninos gazda, esetleg a kérdező is buzdítja őket erre.)


Ha a kérdés alapjáraton szabálysértő, törlésre kerül, ha jelentik.

2019. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés: a mostani kérdésed is rosszul lett feltéve, mert azt sugallja, hogy TE akarsz törölni egy általad feltett kérdést, de közben kiderül, hogy ELTŰNT egy kérdésed és nem törölni akarod, hanem azt keresed.


Minden kérdésnél és válasznál van jobbra lent egy kis piros "behajtani tilos" jelzés - erre rákattintva lehet "jelezni, ha egy kérdés vagy válasz szabályszegő vagy problémás. Íme:


"Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

- Ez a kérdés rossz kategóriában van

- A kérdéshez megadott kulcsszavak nem passzolnak

- Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

- Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés

- Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

- Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

- Ez a kérdés provokatív vagy trágár

- A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs

- Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

- Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő"


Épp ezért, ha pl. maga a kérdező is vitát provokál, nem a válaszra kíváncsi, hanem direkt hergeli a válaszadókat, akkor könnyen törölhetik (mint ahogy említette valaki a kutyás kérdést)


De ugyanígy törölhetnek olyan kérdést is, amikor itt kéreget valaki vagy kifejezetten állást keres, konkrétan megjelölve, hogy privát írjanak neki állásfelajánlásokat - ugyanis ez nem álláskereső portál, arra megvannak a megfelelő fórumok.


Ugyanakkor, ha valaki azt írja, hogy milyen diákmunkákat javasoltok nyárra, akkor az maradhat, mert fel lehet sorolni, hogy árufeltöltő, cukrászdába fagylaltos, mekibe , diákszövetkezetbe, stb.

2019. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!