Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetne az ellen tenni valamit...

Lehetne az ellen tenni valamit, hogy a valláskritika rovatból ne töröljék azokat a válaszokat, amik megcáfolnak mindenféle buta felvetést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a rovatot külső szerkesztő moderálja, de így akkor se lehet értelmesen infókat megtudni! Gondolok itt a Sátán=Isten, meg hasonló kérdésekre.
2007. dec. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
volt már egy ehhez hasonló kérdés azt is kitörölték:D
2007. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

HA törlik a moderátorokat kritizáló kérdést-választ, az sajnos az oldalt minősíti..

Kíváncsi vagyok, ez a kérdés és főleg az én válaszom megmarad-e :D

2007. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
79%
Tegnapelőtt én kérdeztem, hogy miért törölhetik valakinek a válaszát.. És mára törölték a kérdésemet... Szóval én is a valláskritikai rovatban adott válaszokra gondoltam amikor feltettem a kérdést. Most azt a választ kaptam arra, hogy miért töröltk a tegnapelőtti kérdésemet, hogy volt már hasonló kérdés. Na most az arra adott választ megnézte: azt írják, hogy akkor törölhetnek egy választ, ha nyomdafestéket nem tűrő, vagy nagyon nem kapcsolódik a témához. Azokra a váalszokra amik az ominózus valláskritikai kérdésre érkeztek egyik sem igaz...Értem, hogy annak a rovatnak a szerkesztését külső moderátor végzi, de milyen alapon szelektál? Aki nem ért egyet vele, annak kitörli a válaszát? Most bocs ha megbántok valakit, de tényleg nem értem... :(
2007. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A valláskritikai rovatnak valóban külső moderátora van, aki saját elvek szerint moderál. Megírom neki most a panaszaitokat.

Egyébként nem töröljük a moderátorokat kritizáló kérdéseket, csak ha olyat kérdeztek, amilyen kérdés már szerepel a GYIK rovatban, de az sem törlés igazából, hanem átirányítás, hogy hol keressétek a választ a kérdésetekre.

2007. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!