Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi volt ezen a fórumon az...

Mi volt ezen a fórumon az első kérdésed?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Valami a telefonommal kapcsolatos dolog
2019. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sok éve, mikor megzúztam a kocsimat egy butaság miatt, és sorstársakra volt szükségem hogy kibeszéljem, mert nehezen dolgoztam fel a hülyeségemet. Tehát valami olyasmi volt a kérdés lényege, hogy más is volt-e már így. Utána eléggé bele merültem az oldalba, és töröltem magam, mert függő lettem, de aztán hiányzott és újra vissza tértem új regisztrációval. Most igyekszem okosabban tölteni itt az időmet.
2019. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már rá... Valami okosság lehetett a humor kategóriában. 16 voltam akkor, most 24 :)
2019. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez; https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


És emlékszem, hogy retegtem, mert még vol bennem hatása az anorexiának és halálosan megijedtem, hogy el fogok hízni.


Mennyire vicces most gyógyultan visszaolvasgatni :)


Az első kérdéseim amúgy az anorexiám miatt kerültek kiírásra és az egyik felhazsnáló nagyon sokat segített, hogy el tudjam fogadni a kommentárokat, hoyg "felszedtél némi kilót, nem?" :)

2019. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9785444-a-ho..


Később kiírtam újra, akkor a témához nem értő okoskodókat kaptam a nyakamba, amiket már hajlandók voltak törölni.

De valós választ a mai napig nem kaptam.


Ha esetleg itt lenne egy tapasztaltabb pitbullos örömmel meghallgatnám :D

2019. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fizika versenyre jelentkeztem és ott kapott kérdést tettem fel itt. Nem találom, de régen volt már. Azóta, az oldal miatt megváltozott az életem, lett kettő jó levelező társam. :) egyiknek végig közvetítettem autó vásárlásom is, segített dönteni. Köszönöm. :)
2019. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!