Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó babánál bevált...

Rossz alvó babánál bevált valakinek a kiságy áthelyezése máshova?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom nagyon rossz alvó volt eddig, éjjel simán felkelt 4-5 alkalommal is és olyan is volt hogy képtelenség volt visszaaltatni. Tegnapelőtt kitalálta a párom, hogy helyezzük át az ágyát a szoba másik sarkába, az ablak mellé. A nővére ágyával cseréltük meg. Két napja csak egyszer ébredt fel éjszaka. Korábban ilyen csak egyszer fordult elő. Lehet hogy megoldódott a probléma ezzel??? Hihetetlennek tűnik nekem. Főleg azért, mert bárhol máshol aludtunk pl. szállodában, ott is ugyanúgy sűrűn ébredt, nem csak itthon. Van még, akinek bevált esetleg az ágy áthelyezése?
2016. aug. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hűű

Bocsi, de ez engem is nagyon érdekelne...


Lehet ma még átrendezés a szobát.

2016. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk bevált. a harmadik helyen volt már a kiságy, mire sikerült eltalálni. nagyon nyugodtan aludt onnantól.mr 4 éves és iszonyat jó alvó :)
2016. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak megfordítottuk az ágyban, másik oldalra került a feje. Utólag már látom, hogy én is utáltam volna az ablakot nézni :)
2016. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!