Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom elment...

A legjobb barátom elment máshova tanulni. Egyszerűen összenőttünk. Most, hogy heti 1x ez nagyon rossz mert eddig minden nap láttuk egymást. Egyszerűen a napokat számolgatom mikor lesz hétvége hogy megint találkozzunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam. Napokra elmegy a kedvem emiatt. Nem akarok mindig bánkódni

2013. jan. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet már csak ilyen. Tudom, hogy nem vigasztal, de előbb-utóbb úgyis vége lett volna, így legalább jó vége lett. Majd sok év múlva kellemes emlék lesz, nem úgy, mint amikor összevesznek, elfelejtik egymást.

De ma már van internet, chat meg cam, meg minden.

2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem értek egyet az előző válaszadóval! :)

Én lány vagyok, a legjobb barátom, aki fiú, Budapest másik végében lakik, így örülök, ha heti 1 napot együtt tölthetek vele. Ugyanazt érzem, mint te. Ez tart fél éve, és igen bevallom, én is szomorkodom és hiányolom folyton őt, de így legalább annál jobb, mikor végre találkozunk! Hidd el, ha elég erős a kapcsolatotok, akkor hozzá fogtok szokni, vagy megoldjátok hogy akár heti 2 alkalommal összefuthassatok. :)))

2013. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!