Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezt miért csinálják így?

Ezt miért csinálják így?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem néha az oldal logikáját: A primitív “humoros” kérdeseket nem törlik, de ha valaki egy értelmes kérdést (pénzügyi, informatikai, stb...) feltesz egyből törlik... Ez miért így van?

2019. jún. 10. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg pénzügyi kérdés van, külön ketagória is van az ilyen kérdések számára. Ha törölték, valószínűleg megvolt az oka, például kérdésnek álcázott reklám volt.
2019. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed csúsztatás, mivel egy egyedi esetet általánosságként ír le. Az, hogy miért törölték a szerinted normális kérdést, még bőven beleférhet a szabályok megsértésébe. A primitív kérdéseknek ott a Humor vagy Ezotéria kategória, míg a szabálysértő kérdéseknek nincs helye az oldalon. Ha nem a megfogalmazása volt probléma, akkor a kérdés tartalma (kérés, apróhirdetés, reklám).
2019. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!.. Azért kérdeztem mert régebben kitettem egy informatikai hibát, és egy kódot dobott fel.. Kíírtam ide, hogy mit jelent ez a kódhiba, erre másnapra törölték, pedig nem említettem meg a számítógép márkáját, operációsremdszert, semmit.. Ezért nem teljesen értem...
2019. jún. 10. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
#14.38 Ha csak ennyi történt, az tényleg érdekes. Esetleg írhatsz a moderátornak, és megkérdezheted. Lehet, hogy félrenyomott valamit. :-)
2019. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a hiba illegálisan letöltött játék futtatásához és annak megoldásához köthető, törlik. Azért, mert lopott tartalom használatában kér segítséget.
2019. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!