Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért nem lehet kérdezni...

Itt miért nem lehet kérdezni semmit?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..


Itt van például ő.

Nagyon durva, miket kap, pedig normálisan kérdezett. Miért csak a bunkó trollok találják meg? Ez a morál itt?


2019. júl. 17. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem véletlen a mondás:

" Egy bolond százat csinál"

Nem kellene reagálni a nem megfelelő, szabályzatnak ellentétes válaszokra...

Van, hogy az első ír egy hülyeséget, a többi meg arra reagál...

Ezeket csak jelenteni kellene, és nem válaszolni... mert így a kérdezőnek a legrosszabb.

2019. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedhez kapcsolt kérdést törölték, így nem tudom, mi volt, milyen válaszok, esetleg kérdezői kommentek voltak.

Annyiból mindegy is, hogy a kérdésed valójában nem is kérdés, hanem egy állítás; csak kérdőjel nélkül nem lett volna kiírható. És, mint minden kizárólagos állítás, ez is túlzó, valótlan.

Ha itt (a GYK-n) nem lehet kérdést kiírni, akkor te hogyan kérdezel? Lehetetlen, hogy lehetetlent csináltál. És akkor miért nem üres a GYK, hogyan van – jelenleg - 9 496 844 kérdés, ami megnyitható, olvasható, és ha vannak válaszok, azok is.

Úgy túlzol, mint a hisztis feleség, amikor a férj egy csepp vizet lecseppent a konyha kövére, és felháborodottan szidja: eláztatod a konyhát, nézd meg, az egész lakás vízben úszik!


Mivel nem látható, csak tippelni tudom, hogy valami olyan családi, rokoni ügyet tárt ismeretlenek elé a kérdező, amihez semmi közük. De, ettől még vastagon volt véleményük. Lehet, hogy eleve véleményeket kért a kérdező, ami viszont a GYK használati útmutatója szerint, tiltott. Törölni emiatt nem törlik, ilyen megnevezve sincs a felsorolt jelentési okok közt. Úgy van vele a GYK, mint a székely ember: akik ilyenbe belemennek, az „ű dóguk”. Hogy szidalom, sértődés, szánalom van: aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.

Sok ilyet látok, de messze nem minden válasz kötekedő, gúnyolódó. Legalábbis, velem kivételeznek: a kérdéseimre segítő, telitalálat válaszokat kaptam. Persze, kérdésként, nem a feleségemmel történt vitánkat írtam le 1582 szóban; mire a tizedét leírhattam volna, meg is egyeztünk. Nem kérdeztem, hogy szép-e a fenekem; nem fényképezni szoktam, hanem ülök rajta. Őseink példáját követve, akik az internet léte előtt is, ismeretlenek véleményének kikérése nélkül is, tudtak nevet adni a gyerekeiknek, háziállataiknak; mi is megtettük, magunktól.


Felnőttként használom a GYK-t is, felnőttként is kezelnek. Nincs okom keseregni, sirámot írni, hogy miért bánt engem mindenki? De, még fogadatlan prókátor sem vagyok, hogy más helyett panaszkodjak.


Azért kíváncsi vagyok kérdező, hogy a linkelt kérdésnél kívülálló vagy, vagy megbántott fél, aki szerint „az egész lakás vízben úszik egy csepp víz miatt”?

2019. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Törölt kérdés, így nem tudom, miről van szó. :(


De lényegében azt tapasztaltam, ha az oldalt információ gyüjtésére használják és tényleg akkor, ha valakinek szüksége van infóra, akkor hasznos.


nekem rengeteg infót adtak, én nekem tetszik, hogy tényleg több kategóriában kérdezhetek és kapok segítséget.


Ott trollkodnak meg támadják a kérdezőt inkább, ahol


a. a kérdező kérdése egy szituációban a személy reakciójára vonatkozik, amit megbeszélhetett volna vele és itt senki nem tud hasznos választ adni, mert nem lát bele a kérdésben feltüntetett személy fejébe


b. ha a kérdező notóriusan ugyanazt kérdezi meg, csak több profilból


c. ha a kérdező már ismert arról, hogy leáll veszekedni mindenkivel vagy provokatív, durva stílusa van, esetleg nyilvánvaló, hogy hantázik, mert egyszer egy 19 L egyszer egy 45 F


d. ha a kérdés maga niyilvánvalóan kitaláció


e. ha a kérdés nem kérdés, hanem egy kérdésnek álcázott panaszkodás


stb.


Ha megkérdezem, hogy a cseresznyeszem műtéte után (kutyáknál) mennyi a gyógyulási idő, kapok értelmes válaszokat. Ha elmesélem, hogy a barátnőm mostanűban nem ír vissza FB messenger csak 2 szavakat és fáj, mert magányos vagyok és teszek a végére egy kérdőjelet, nem biztos, hogy kapok értelmes válaszokat. Ennyi az egész.

2019. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!