Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugodt, semmit nem szóló...

A nyugodt, semmit nem szóló emberek a társadalom legveszélyesebb egyénei?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, a kérdés rólam szól.


Én egy óriási türelemmel rendelkező személy vagyok, mindent csak tűrök, szinte semmit nem szólva.

Szekálások sorozatai érkeznek rám.


1 órával ezelőtt titokban videóra vett, és képeket készített rólam ellenszenves munkahelyi kollégám.

Kértem szépen törölje, helyette beszólogat, majd egyre hangosabban nem tette.


Már majdnem neki mentem de nem tettem.


Én egy nagydarabb nem izmos ember vagyok, míg Ő kicsivel magasabb, izmosabb ember, mégis úgy érzem én kerekedtem volna felül a verekedésen... És amennyire ismerem magam... Ha bedühödöm... Megpróbáltam volna megölni.


Értsétek meg, rólam SEMMI nem kerülhet ki a netre az engedélyem nélkül

Veszélyt jelentenek a képek a nevemre, az arcomra nézve bárki birtokában is van.


Próbálom visszafogni magam, de ha nem tesznek semmit a rendőrség, akkor én fogok... De az fájdalmas lesz.



2019. júl. 6. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha felteszi a netre, akkor feljelented. És nem viccelsz.
2019. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vertem volna neki egy csicskást.

Utólag kár ezzel nyugtatni magad, hogy hát te milyen erős vagy, ő egy kicsit nagyobb, de akkor is megverném. Befostál, ez van. Ha esetleg ott van a telefon a kezében azt is kilöktem volna a kezéből. Mit csinál? Feljelent? Ő szívná meg jobban (Nálunk tilos telót behozni, elég komolyan is veszik)

2019. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
""""""nyugodt""""""?!
2019. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen vagy nem?

Különbözőek vagyunk szóval akármi lehet.

Velem is mindig szórakoztak, nekem ennyit nem érnek az emberek, sofőr lettem így mostmár a kollégák nem szivatnak.

2019. júl. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben leírtad a választ: Nem. Te sem tettél semmit, miközben megszívattak. Van pár ilyen ismerősöm. Hasonlóan előadták, hogy majd ők hú, de lerendeznek 1-2 embert, de sosem történt semmi. Magukat persze valami hardcore ketrecharcosnak gondolták.
2019. júl. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem veszelyesek az olyan emberek, mint Te. Sot a csendesseguk es nyugalmuk, veszelytelenseguk arra osztonozi az igazi veszelyes embereket (mint a kollegad), hogy barmit megtegyen, ami az eszebe jut. Az, hogy ez felduhit teged, teljesen termeszetes reakcio.
2020. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!