Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem dühítő számotokra amikor...

Nem dühítő számotokra amikor találtok egy érdekes kérdést, írtok egy kisregényt válaszként, majd mikor elkülditek a választ szembesültök azzal hogy a kérdés törölve lett?

Figyelt kérdés
Az előbb történt meg velem, a kérdés nem is volt sértő vagy ilyesmi. Gondoltam megosztom amit tudok, erre nézem hogy kár volt erre vesztegetni az időmet. Akkor mégis minek vesződni az egész oldallal?

2019. júl. 20. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
De igen idegesitö. Sok olyan kérdést törölnek ami nem is szabàlyszegö, mivel van pàr idióta aki addig jelentgeti amig le nem törlik. Csak mert nekik nem tetszik. Nem viccelek. Moderàtor megunja és inkàbb letörli az egészet. Nekem volt olyan kérdésem ami nem terszett embereknek, ilyenkor értelmes ember tovàbb lép és leszarja de ezek még oda is kommenteltek addig fogjàk jelentgetni mig el nem tünik:D Durva. Mindenre ràérnek.
2019. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Nem is lehet jelenteni a kérdést...
2019. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem még akkor is dühítő, ha csak röviden válaszolok.
2019. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#2 te nem is fogod tudni jelenteni, mivel a %-od annyira alacsony hogy neked nincs engedélyezve ez a lehetőség.


Nyilván dühítő, mivel senki se szereti koptatni a klaviatúrát a semmiért.

2019. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem idegesítő számomra. Értelmes kérdést nem töröltetnek, én meg kisregényt azok alá írok.
2019. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

#1

azért kíváncsi volnék, hogy az ilyen "nem szabályszegő csak sokszor bejelentett" kérdéseket milyen indokkal törlik a kérdező felé, ugyanis ha törölnek egy kérdést, akkor jön róla üzenet egy teljes ablakban, piros szöveggel a kérdezőnek....

2019. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem felel meg a kérdés kiiràs alapfeltételeinek vagy valami ilyesmi. Ezt kb akàrmelyik kérdésre rà lehet húzni és ezàltal törölni.
2019. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább az dühít, hogy nem is olvassa el a kérdező a válaszokat (ha nem azonnal kapja)... se kéz, se köszi.
2019. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!