Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le ha őszinte...

Miért pontoznak le ha őszinte vagy?

Figyelt kérdés
Nem értem ez miért lert divat itt a gyakorin... kérdeznek valamit és mindig tök normálisan válaszolok, csak ugye nem ezt várják, de nem vagyok bunkó, és lepontoznak. Ha eldöntendő a kérdés, miért nem lehet egy másik nézőpontot is elfogadni? Pl. Ott a terhességi teszt. Jó, én is tesztelek előbb, de elolvasom a használatit, tudom, hogy kell használni, időn túl miért ne olvassam le, ha nem színes alap, hogx nem csík. Feltöltik ide, de ha azt mondod nem láto (mert nincs is), egyböl le pontoznak. Persze nem is volt, mefjött nekik. Vagy véleményt kérnek és nem egyezik az övével megint lepontoznak. A "nem hasznos"- nak nem ez lenne a lényege! Ha valaki mást mond, az nem azt jelenti, hogy nem jó. Én csak a trollokat pontozom le. De innentől én is az leszek, mert úgy látszik, tök mindegy....

2019. márc. 9. 08:56
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
69%
Fáj nekik az igazság.
2019. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
mert itt mindenki mindent jobban tud mindenki másnál
2019. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen így van. De ha felteszek egy kérdést, elfogadom mind a két nézőpontot (ez nem azt jelenti hogy egyet értek, de elfogadom). Erre 55%on vagyok, nert állandóan lehúznak, úgy, hogy nem vagyok troll. De akkor az leszek ...
2019. márc. 9. 09:13
 4/29 A kérdező kommentje:
Haha de vicces. dolgozok, képzeld... Nem az a lényeg, hanem hogy miért ilyen a színvonal. Idegesítő, hogy segíteni akarsz és le vagy hurrogva.
2019. márc. 9. 09:19
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Engem is nagyon zavar, hogy össze vissza pontoznak kedvüktől függően.

Akkor megértem, hogy lehúznak valakit, hogy ha valami konkrét dolgot kérdeznek és rosszul válaszol rá. (félreinformálás miatt)

De ha véleményről van szó, akkor felesleges, hiszen nem lehet mindenki ugyanazon a véleményen.

Egyébként is ez lenne az oldal lényege.

2019. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem hogy miért nem csak a kérdező pontozhat. Hiszen ő tudja, hogy neki mi hasznos és mi nem. Felteszek egy kérdését, mindenkinek azt nyomom hogy hasznos és mégis azt írja H 50%.
2019. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Engem is mindig lepontoznak de egyáltalán nem érdekel. Nálam ez az irigység/rosszindulat jele vagy annak, hogy az illető teljesen más nézeteket vall vagyis le se szarom mit gondol az álláspontomról. 😁 Én külön köszönöm a lepontozóknak, hogy rám szánják az idejüket! ❤️ Mellesleg nem attól leszel te több/jobb/okosabb stb hogy mennyi a gyakori % a válaszod alatt, engedd ezt el mert egyáltalán nem számít, sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben.
2019. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

unatkozó kismamáknak nincs más dolguk :D

amúgy úgyis törlik ezt a választ, mert egyből jelenteni fogják a moderátornak a kismamák és kikérik maguknak xd

2019. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%

10

Én kismama vagyok, de nem kérem ki magamnak mert nem a lepontozás a hobbim.😂😂

2019. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Sok aprófogú gyerek és sok besavanyodott gyökér jár ide szocializálódni. ...bár én a kerdezőket se értem. A legtöbb kérdésre evidens a válasz, ott a Google, stb. Komoly kérdést félteni meg eleve öngól
2019. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!