Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bayerische Motoren Werke X6 M...

Bayerische Motoren Werke X6 M vagy Bayerische Motoren Werke M5 lenne jobb választás, részletesen lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok, autóvásárlás előtt állok. E két autó között vacilálok, fontos számomra az olcsó fenntarthatóság, és a kedvező üzemanyagfogyasztás. Nem utolsó sorban a környezetvédelem.


Az autót főképp munkára használnám (kőműves vagyok).

Milyen bőrüléssel ajánlanátok? Individual piros, vagy fehér? Tapasztalataitok alapján a piroson mennyire látszdóik meg a munkaruhára rárakódott festék, gipsz, por?


Előre is hálás köszönet, Márió



#BMW #szabadkőműves #kőműves #Bayerische Motoren Werke #x6 m #ikszhat #emmöt
2019. szept. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
oké
2019. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez totál trollkodás nem? Fogyasztás,olcsósàg, környezetvédelem meg M-es BMW? Fak.
2019. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sztem az X6-ba jobban elférnek a vödrök, fángli, simító, vizimérték stb. Annyi h figyelj h tetőboxos legyen, ugye a létra miatt a tetején, meg legyen rajta horog a futónak hogy tudd vinni a betonkeverőt. Szerintem a piros belsővel vedd meg mert nem fog annyira látszódni rajta a retek. Mondjuk a világos anyag miatt meg a fehér lennejobb... ezt neked kell eldöntsd.... Jómagam Porsche Panamera GTS-el járok maszekolni. Abba befér az inverter is. Be az üzembe meg egy Mercedes C63 AMG Coupeval.


Remélem tudtam segíteni

2019. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm testvérem, végre egy kajak csávó a sok tRoll között (első 2). Panamera mennyit fogyaszt, ha telerakod?
2019. szept. 27. 18:58
 5/7 anonim válasza:
Figyi papám 3000 ből szoktam telerakni, 100km-en 4,5-5 literrel eljárok vele ha padlózgatom meg viszem vele a bakokat hátul meg a zártszelvényeket. Ja a trollokkal meg ne foglalkozz!! Valami van kérdezz nyugodtan!
2019. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz csávó! Mi melósok tartsunk össze
2019. szept. 27. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elég h troll még béna is.
2019. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!