Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás?

Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
mercedes s class w220 320 benzin vagy dízel bmw 7ese65 730d vagy 735i melyik a jobb választás, fenntartás, presztízs, fogyasztás

2012. aug. 20. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ha ilyen autót nézel minek tudni a fogyasztást? 10 liter alatt egyikkel se jössz ki, fenntartás pedig szintén drága
2012. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
érdekel a fogyasztás, hogy ne érdekelne ez a legfontosabb és a megbízhatóság 12l-14l-ig bármelyik jöhet
2012. aug. 20. 16:34
 3/8 A kérdező kommentje:
érdekelne, hogy másoknak mi a véleménye a megjelenéséről, mire kell odafigyelni, melyik tetszik jobban az embereknek stb.
2012. aug. 20. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Presztízs bármelyik - ha bírod anyagilag.

Évente eltankolod és szervizre költöd a kocsid árát alaphangon.

Nem véleményt hanem tapasztalatot olvasol.

Elvileg a Merci a költségmentesebb de csak addig amíg el nem fossa magát valami,amit addig jelentéktelennek gondoltál.

Egy első légrugó javíttatása 6 (!!) kilómban fájt.

Ezért kínálják ezt mondjuk fél áron,hónapok óta hiába:

[link]

A Bömösöm? 730D.

Egy év alatt másfelet költöttem a kétmilliós kocsira (turbó,fékek,futómű etc.)

Fogyasztásban ma már nincs nagy különbség dízel és benzines közt illetve a GÁZ mindkettőbe jó ötlet,bő harmadával csökkenti a tankolás költségeit.

Ha már 2-3 millát költenél autóra,inkább ezt javaslom az igényeid alapján mindenből a legkiválóbb.

[link]

2012. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
látod a titkos favoritot csak eltaláltad köszi a választ, nagyon tetszik az e merci is, akkor szinte esély sincs rá, hogy beleszaladjak egy jól szervizelt megkíméltbe
2012. aug. 21. 06:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon kevés.

Erre az "E"-re viszont mozdulj rá mert az alkalmi vétel másnak is az!

A kilométertől ne riadj meg,3x ennyit is elmegy gond nélkül!

Sok sikert.

:o)

2012. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy W220-as 320 V6 benzines S Mercim van. Egyenlőre nem hirdetem de építkezés miatt legkésőbb ősszel kénytelen leszek eladni.

Ha érdekel privátban tudunk beszélni. :)


Az autó magyarországi. Xenon, bőr-fa kormány, ülésfűtés/üléshűtés/ülésmasszírozás. (a hátsó ülések "csak" fűthető funkcióval rendelkeznek)

BOSE Hifi. (12 hangszórós). Működő beépített autótelefon, Comand információs rendszer. stb stb stb...

Fékbetéteket, olajat (Mobil 1), váltóolajat 10 000km-el ezelőtt cseréltem.

A légrugói jó állapotban vannak, 4-5 nap állás után sem "ülnek" le.

A bőrülései és a belső fekete kívül SmaragdSchwarz (szürke-kék-fekete keveréke)

Színkód: 189 U

Presztízsre, kényelemre, fogyasztásra sincs panaszom. :)


Azért nem dízelmotorral vettem mert féltem a turbó/porlasztó gondoktól és sok futott km-től.

A bmw-vel pedig rossz tapasztalataim voltak. (E 39)

2012. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még egy gondolat a w220 Mercikkel kapcsolatban.

Ízig-vérig luxusautó de egyetlen gyenge pontja a légrugók. Cseréjük igen költséges de földöntúli kényelmet adnak az autózásnak akár rossz úton is.

Ha hibásak azt onnan lehet tudni, hogy reggelre az autó "leül" a kerekeire. Ennek az az oka, hogy a légrugók nem tudják megtartani a nyomást. Általában 200 000 Km-t bírnak.

Az enyémben még az előző tulajdonos cserélte őket.

2012. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!