Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted Skoda Octavia-'nal...

Szerinted Skoda Octavia-'nal ~7 millióért azonos vagy jobb felszereltséggel jobb választás? - én is tudom hogy van.

Figyelt kérdés

#választás #jobb #Skoda #Octavia #új autó #Skoda Octavia. ~7 millió #konkurencia móddelejei
2016. márc. 11. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg egy Golf. De ugyanennyiért az Octavia tuti fullosabb. Szóval nem tudom mire gondolsz.
2016. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Igaz 7,9 de biztos lehet alkudni, és ez legalább autó!


[link]

2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1/2 Kelet-ázsiai modellekre. Szervizeléssel és alkatrész után pótlással együtt számolva (is).


Amúgy a említett modell sem rossz, csak kicsit sok a jól takarítható de kemény műanyag az utastérben. A második generációs kistestvére hibái voltak durvák, már majdnem egy első generációs MB Vito hiba hallom volt/lett.


De tényleg van jobb.

2016. márc. 11. 13:57
 4/13 A kérdező kommentje:
*hibahallom*
2016. márc. 11. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Igen és ennyiért az a lexus full fapad.

7m környékén fullosabb autók amiket én megfontolnék, de csak mert nagyobbak:


[link]


[link]


Bár nem igazán van sok, mert újonnan az octavia az egyik legjobb árérték arányú autó. Ha 1-2 éves használt is szóbajöhet akkor: accord,passat,mazda6

2016. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Igaz, a japán és a francia autók olcsóbbak, 6-os Mazdából ennyiért fullost kapsz. De nem biztos hogy egy francia autó jobb választás is lenne, de ez csak az én szubiektív véleményem, nem akarok vitát nyitni.

Kecsegtető ajánlat a Lexus is, de nálam nem jönne szóba. Attól hogy lehet ennyiért Lexust venni, még nem azt jelenti hogy meg is éri, egy rendes Lexus ami tényleg prémium autónak mondható, benne van 20 millióban.

2016. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Én semmi képpen sem vennék ilyen autókat akkor inkább már ezt vagy valami ilyesmit.

[link]


[link]

2016. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Francia (pedig ott a Reanult), használ és fapad kizárva volt nálam, és ma is így van.


De abból majd más tanul, vagy merít ötletet, vagy is-is. Mert havi egy-két reggeli nem indulással, de másod autóval elég jó üzlet lehet egy francia nagyobb autó.


Mivel munkaautó lesz, ezért megbízhatóság az első szempont nálam.


És igen az Skoda Octavia ott van a TOP10-ben árérték arányban, sőt ha nem 4-5 éves ciklus nézünk TOP3-ban, csak kicsit sok a műanyag felület, ami ha nem civil/utcai ruhás munkaautó lenne, még előny is lenne.

2016. márc. 12. 07:57
 9/13 A kérdező kommentje:

1-es részben rájöttél Mazda 6, igaz ott a kombinak kisebb a csomagtér mérete - nem pakolhatósága feltétlenül - és Toyota, no meg Koreai gyártok. Csak a rejtet hibák, és érték vesztés kapcán vannak kérdések bennem. Ja és eladási idő intervallum, amíg áll benne a tőke. Egy Avensis már van, de úgy néz ki havernak is össze jött és neki is kellene valami. Ő fiatalabb de szinte internet analfabéta.

Nézzem én a szakoldalakon visszajelzéseket is.

2016. márc. 12. 08:44
 10/13 A kérdező kommentje:
*értékvesztés kapcsán* - helyesírás javító
2016. márc. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!