Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha nem voltam még...

Szerintetek ha nem voltam még bulizni 17 évesen, akkor én tényleg nem élek? És sok mindent hagyok ki?

Figyelt kérdés
Sok mindent hagyok ki, és később megfogom ezt bánni? Vagy pár év múlva is tudok menni nem? Nem kell 17 évesen menni ha nincs kedvem..
2020. jan. 24. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom már a halántékod ősz. Hát vén csataló vagy az tény. Az én koromban már születéskor a női nemiszervvel kerültünk bizalmas viszonyba. Egyet se búsulj, előtted az élet, ha agglegény leszel 20 éves korodra vagy aggszűz 18 éves korodra, ne bánd.

Menj amikor jól esik.


Már-ki

2020. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a kisfogásokat keresd, hogy majd később is eltudsz menni. Mé nem mész el most? Ilyen fiatalon ugyan mi jobb dolgod akad ennél a tanulás mellett?
2020. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!