Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves vagyok, és minden...

15 éves vagyok, és minden ismerősömet elengedik bulizni, hozzáteszem én midnig mindent betratok, nem iszok, semmi, mégsem engednek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van barátok,vele járok csak buliba, hazakísérne mindig
2013. aug. 2. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Peches vagy, hogy ilyenek a szüleid. Kénytelen leszel kivárni, hogy egyszer csak elengednek.

Amúgy le kellene ülnöd velük és megbeszélni, miért is nem engednek el?

2013. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel, hogy bízzanak benned nem fogsz inni stb. És lesznek akik vigyáznak rád és hazakísérnek. Akár azt is mondhatod ez a próbatétel, és meglátják betarjod amit ígérsz
2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ráérsz bulizni.
2013. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 15 évesen nem kell bulizni tök felesleges,ráérsz még azokkal a szülőkkel van gond akik simán elengedik 14-15 éves gyerekeiket iszogatós bulikba.
2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem sem engednének el. Szerintem még fiatal vagy, és este veszélyes az utcán lenni, a szüleid meg féltenek.


16/L

2013. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem sem engednek... :/ Pech, de végülis meg lehet érteni, mint írták. Féltenek meg minden. Azért vannak dolgok a mai világban. Ezen beszélgetéssel lehet segíteni, növellni a bizalmat. Más nem majd bulizunk ha 18-ak leszünk, azért nem vagyunk lemaradva.

16/L

2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!