Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az ha a nőknek...

Miért van az ha a nőknek pasijuk van akkor szarnak mindenre mér ilyen hülyék? Atól mert van pasid még nem kel leszarnod a baráti társaságodat mindent megtesznek a pasiuk kedvéért nem járnak ki bulizni miért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 01:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt a nők megköveznének nő vagyok énis csak nem értem a barátnőeimet régen olyan jó volt minden most meg szarnak egymásra mert van pasiuk és akkor mivan??? nekem is van mégis tudom miaz a barátság nagyon buta a legtöbb nő mig a pasik megtartság a haverságot adig a nőknek megszünik a világ miért???? legtöbb nőtől a hányinger kerülget akik teljesen életelenek csak a pasi számit minden más levan szarva valaki irja már meg hogy miért????
2014. dec. 27. 01:23
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont néhány hete volt egy hasonló beszélgetésem egy barátnőmmel. 3-an voltunk régen nagyon jóban, majdnem 10 évig szinte össze voltunk nőve. Én közben férjhez mentem, de nem éreztem változást, max. egy kicsit nehezebb volt összeegyeztetni 1-2 időpontot, ha volt valami program a férjemmel. Most fél éve összejött egy másikunk is egy sráccal, és teljesen eltűnt. Kérdeztem a 3. lányt, h basszus, én is ilyen vagyok? De megnyugtatott, h nem. Szóval nem népbetegség ez, egyszerűen vannak ilyenek is, olyanok is. Nem gondolom, h mi okosabbak lennénk, azt se, h kevésbé lennénk szerelmesek. Egyszerűen máshogy mérlegelünk dolgokat, jobban észnél tudunk lenni. :)
2014. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont hogy a legtöbb nő buta mivan akkor ha van barátod férjed?? atól nem lehet szórakozni a párunk nélkül a legtöbb nő pont ilyen hogy amig nincs pasi adid elválaszthatatlan barátnőség megvan ha viszont képbe jön egy pasi akor megszünik létezni minden és mindenki nem értem komolyan és nagyon elszomorit nagyon jó barátnők voltunk és én vagyok az egyetlen aki a földön maradt nem száltam el.nem érzem úgy hogy ahoz hogy boldog legyek ahoz kel egy férfi is a legtöbb nőnek viszont kel számomra fura és eddig csak ilyen nővel találkoztam az életem során mind megőrül ha pasia lesz.
2014. dec. 27. 02:06
 4/22 A kérdező kommentje:
Plusz ha van is programom barátomal akkor is lemondom mert barátomal akármikor eltudok menni de barátnőmel nem ezt sem értem mér kelene előre veni a pasimat vele elmehetek akármikor, soha nem választanám a barátomat a barátnőeimel szemben pont ezen ok miatt amit feljebb irtam kivéve ha levan foglalva időpont.
2014. dec. 27. 02:09
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Én is ezt írtam, h én nem vagyok ilyen... Egyébként meg igenis fontosabb a férjem, mint bárki más ebben az életben, és ez így van jól. Ha ezt te nem érzed, akkor nem jól választottál.
2014. dec. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz, milyen választ?

Amit állítasz nem mindenkire igaz, mit kiolvasok, az egy személyes dolognak néz ki...

Beszéltél erről már az illetővel is?

Szimpátia kell megerősítéssel, vagy mi?

2014. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nekem az eddigi tapasztalataim azt mutatták, hogy a barátok mindig változnak. van olyan barátnőm, aki ismerek 3 éves korom óta. 12 évig naponta találkoztunk. aztán új suli, új barátok, más közeg, utána pasik. elsodródtunk egymástól, ha összefutunk sincs már olyan nagy összehang.

akkor voltak a bulizós barátnőim, akikkel kb 2 évig jártam pasizni, inni. aztán én úgy döntöttem hogy elég, nem akarok így élni, mondtam hogy menjünk el vásárolni, vagy cukrászdába vagy sétálni. így már nem voltam érdekes, mindig csak inni hívtak volna.

utána megismertem a barátom, akivel már együtt vagyunk azóta egy éve. és most is az volt, hogy szilveszterkor hívtak bulizni, mondtam, hogy szívesen megyek, de jönne a barátom, mert együtt is szeretnénk tölteni a szilvesztert. és akkor egyből , hogy nem, csak csajbuli, pasizni akarnak stb...

hát ilyenkor nem tudom mit kéne. én nem akarok pasizni, megtaláltam a szerelmemet. akkor menjek el , és nézzem amíg ismerkednek?

szóval nekem ez a bulizós társaság már egyre inkább megszűnik.

és én úgy vagyok vele, meg a barátom is, hogyhogy ha van vmi különleges alkalom, pl csak fiúk összeülnek , kocsmáznak, akkor értelem szerűen nem megyek.

és nálunk is, ha csak lányok beülnek valahova ,akkor nem jön.

de ha már buliba mennénk, akkor jön a másik. mert aki volt már szórakozóhelyen látja, hogy mi megy ott. nem tudom miért kéne egyedül elmennem, ha van párom? akik látnak, úgysem tudják , hogy azon az estén szedett össze, vagy együtt vagyunk -e.

én nem megyek el csak buliba nélküle, mert nem érzem jól magam.

és ha a barátnőim nem fogják fel ezt, máshova meg nem hívank... akkor nem baránőim

kérdező: minden kapcsolat más, de én ezzel egy életre tervezek, barátok meg mindig lesznek, suli,egyetem, munkahely,szomszédok.

könnyebb barátot találni, mint igaz szerelmet szerintem. úgyhogy ha már megtaláltam, akkor nem fogom hanyagolni, a barátaim miatt, akik ki tudja mennyire időlegesek.

2014. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

és még annyi, hogy ha van valakinek barátja, és még nem élnek együtt, akkor tény , hogy kevesebb ideje lesz a baráti körére. de meg lehet oldani, csak akkor a barátoknak is el kell fogadni, hogy nem heti 2x találkoznak, hanem 1x.

vagy pl van egy barátnőm, akivel facebookon is szoktam beszélgetni, és rendszeresen bevágja a hisztit, hogy nem írok neki vissza egyből.hát ha a barátomnál vagyok, nem fogok egyből a telefonom után kapni, hogy írt -e .

főleg ha nincs semmi dolog, csak beszélgetni akar.

ő is pont olyan mint te, szid engem mindennek a hátam mögött, hogy már nem vagyok olyan mióta pasim volt.

pedig régebben is voltak kapcsolataim, de azokról akkor tudtam, hogy csak időlegesek, nem fog örökre tartani. akkor én is lazább voltam, külön szilvesztereztem az exemtől, éjfélkor küldtem neki sms-t meg buli előtt még összefutottunk smacizni. ennyi

de ha úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, akkor nekem ne mondja meg senki, hogy mit kéne csinánom.. én életem

2014. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meg az ilyen nőkben a közép út.

Én is megértem,hogy az ember párja fontosabb,de pl szórakozni,kikapcsolódni a barátnőkkel miért ne lehetne elmenni?(jó azt megértem amikor a bnők pasizni akarnak és párkapcsiban élő barátnőt erre akarnak kényszeríteni és nem megy,ezt alá írom)


Barátnőm szórakozás szempontjából tokosodott be.

Pasija elmegy a haverjaival hetente 1x szórakozni,de barátnőm csak áthív,mi nem megyünk sehová csak náluk ülünk. Amikor mondom menjünk discoba,ááá őőő nem megy ő párkapcsolatban él..mondom és??? attól nem lehet elmenni.. Ha jönnek oda a pasik el kell őket utasítani és kész..Nem nagy kunszt..Én sem pasizni megyek,pedig szingli vagyok.


Szerencsére sokat beszélek vele,mert a párja sokat dolgozik.Viszont amikor 4-5 napig,mint most az ünnepek miatt együtt vannak nap 24be.Ilyenkor alig lehet vele beszélni,persze megértem.


Húgom viszont teljesen "megromlott" csak a párjával van. Múltkor úgy volt,hogy ketten elmegyünk a térre forró csokizni.Erre benyögi,hogy ő kettesbe megy szerelmével -.- mondom állandóan együtt vagytok és nem bírsz havonta 1x pár órát rám szánni?

A srác nem hazudok egy napból 10-12 órát tuti itt van.Jó fej gyerek,nem az. Csak húgommal nem tudok beszélgetni,időnként közös progit csinálni,mert mindig együtt-együtt..


Szerintem már ez sem túl egészséges.Barátait őt is leszarja nagy ívből.


Csak nem tudom ha ne adja a jó Isten szét mennek ki vállán fog sírni? Bnői mind elfognak távolodni és egyedül lesz mint a kisujja.

2014. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

12:15-ös vagyok.


Barátnőmnek még szoktam mondani,hogy igyunk 1-2 felest,ha már ott vagyunk a pasija is elvan,akkor mi miért ne lennénk el? Nem lehet mert mit fog szólni a párja ha haza jön és látja ivott-.-


Olyan szinten a nők behódolnak(másképp nem tudom írni) egy pasinak,hogy minden úgy van ahogy a pasi mondja a nő meg bólogat,mint egy kiskutya.


Múltkor nagy nehezen barátnőm elhatározta,hogy elmegyünk bulizni,nagyon örültem.Készülődünk indulásra kész,erre a párja haza jön,még se megy haverokhoz,barátnőm meg egyből- szívem,akkor itthon maradok veled.Magamba ez remek. Kivittek az állomásra,pont az utolsó vonatot elértem haza. Másnap kérdeztem,hogy attól mi elmehettünk volna,erre bnőm hát de most én szórakozzak mi közbe a szerelmem otthon van egyedül.

Mondom egyszer kibírta volna, de hogy ez nem így működik.


Én csak ezeket nem értem.

2014. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!