Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudok úgy fogyni hogy közben...

Tudok úgy fogyni hogy közben egész nap zabálok?

Figyelt kérdés
bevallom eszek egy kis esztmegaszt DE odafigyelek hogy emelett egy alma is lecsússzon

#természetvédelmikatasztrófa
2020. ápr. 20. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán világos a kérdésed. Most akkor egész nap zabálsz, vagy eszel egy kis esztmegaszt? Most akkor mennyit eszel, mit, és mikor?
2020. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne, ha az a kis ezmegaz hús, tojás, zöldség, saláta. Mellette meg sportolsz is.
2020. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
miért jó, ha lecsúszik egy alma IS?
2020. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem magad se tudod mit akarsz, de abból amit kihámoztam a lényeg: enni nem eszel rendesen. És ha fogytál is az biztos hogy az agysejtjeidből volt...
2020. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Troll. Jelentve.
2020. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Így csak tovább fogsz hízni. Miért kell egész nap zabálni? Nincs semmi önuralmad? Nem kell nasizni, pont. Ha meg egész nap enni akarsz, akkor napi szinten mozogj intenzíven minimum 2 órát!

Mivel fogyni kalóriadeficittel lehet.

De ha te csak kalóriát viszel be, és nem érhetsz semmit, akkor hogy akarsz fogyni?

2020. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jav.: nem égetsz.
2020. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Napi 15 óra kemény fizikai munka, betegség, zaklatás, szorongás, adósságbehajtók, félelem, háború vagy csak szanálják a házad... Lenyelnéd a komplett hűtőszekrényt, alul jönne ki kettő másik... Az a baj a hízogató emberekkel, hogy кurva jó életük van. Azért nem tudnak fogyni. Filozofálnak a fotelban, hogy 8-at vagy 9-et kéne aznap guggolni. És akkor azt kiírják ide, ülnek, és lesik a választ guggolás helyett... De közben ennének.
2020. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy alma nem fogja közömbösíteni az egész napi zabálást.
2020. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amióta home office-ozok, azóta elkezdtem nap közben a gép előtt nasizgatni, most épp egy 2017-ben lejárt haribonak estem neki. Sajnos még így is kevés, BMI szerint előtte a normál és a sovány határán voltam, most már lejjebb csúsztam. Igyekszek többet enni a szokasosnál, mert most reggel több időm van futni, ezért a reggeli már helyből 1000-1800 kcal deficitből indul.
2020. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!