Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás céljából új étrendet...

Benxe_7 kérdése:

Fogyás céljából új étrendet kezdtem és edzeni járok. Kb 20 kilót szeretnék fogyni. Szeretném elkerülni a lógó bőrt. De alapból tiszta stria az egész testem. Ilyenkor mit kell, mit szabad és mit nem szabad tenni? 17/F

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyj hirtelen sokat. Szerintem ennyi. Legyél türelmes és fegyelmezett, gondolom az a 20 kiló plusz sem fél év alatt ugrott fel.
2020. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha az első héten több mint 2 kilót fogytam. Ez normális? Nem éheztetem magam meg semmi ilyen.
2020. febr. 16. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nagyobb súlyveszteség általában főleg vízveszteségből adódik.


Plusz nagyon múlik azon, hogy milyen körülmények között méred magad. Például étkezés vagy egy kiadós fürdőszoba látogatás előtt-után, belemérsz-e ruhát, stb. Ha úgy kapod el ez simán jelenthet plusz-mínusz több mint egy kilót is. Máskor meg az is lehet, hogy minimálisan vagy egyáltalán nem változik a súlyod, de a testösszetételed javul (zsírt vesztesz és izmot építesz). Ezért szokták mondani, hogy biztosabb dolog a mérőszalagra hagyatkozni, mint a mérlegre.

2020. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A striák ellen nem nagyon tudsz kezdeni semmit...És ha nem akarsz lógó bőrt akkor ne siesd el a dolgokat. Azok eltűntetése nem olcsó dolog...
2020. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Striákat maximum szoláriummal lehet kicsit javítani, amúgy 20 kiló többlettől szerintem nem lesz lógó bőr rajtad ha edzel is mellé.


Amúgy meg szedj kollagént ba biztosra akarsz menni, valamint szedd két részre a fogyást és közötte legyen mondjuk 1-2 hónap pihenés vagy enyhe tömegelés. (a bőröd addig összébbhúzódik)

2020. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!