Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csajleányok mi lenne a hozzá...

Csajleányok mi lenne a hozzá viszonyulásotok ehhez a szituációhoz? Tetszene egy ilyen ismerkedés? F/44

Figyelt kérdés

Odaállna elétek egy jó kiállású pasi ilyen saolinos szerkóban, fejpánttal meg minden, a telefonján elindítaná ezt a számot: https://www.youtube.com/watch?v=BwBKjK7Xik0 tenne néhány kung-fu mozdulatot, aztán rátok kacsintva közölné:

- Az én különleges technikám a kung-fu king f*ck technique, kedves kisasszony! Szeretné átélni az élményt, amit nyújtani tudok?



2020. máj. 20. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden napra egy új kérdés? 🤣
2020. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Fognám a telefont amiből az a veszettül király kung-fu zene szól és jó erősen pofán vágnám vele.😊

Saolinos technikával😉

2020. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%

Hányingerkeltő :D


A reakcióm az lenne, ha történetesen velem lenne az EB karatés kisfiam, hogy “ugyan fiam pattintsd már le ezt a szánalmas bohócot rólam, mert nekem ciki, a sportodra nézve meg gyalázatos szégyen a próbálkozása” :D

2020. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
77%
Szetrohognem magam..majd komolyra forditva megkerdeznem, hogy melyik zartosztalyrol szokott meg? Mar biztosan keresik..
2020. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi jobbnál jobb csajozós technikával hogy lehet, hogy nincs csajod?
2020. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez a mai kevésbé erős, de drukkolok a folytatáshoz! :D
2020. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem jönne be a szó viccelés és a sportosság elegyvege?
2020. máj. 20. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Férfi vagyok, szóval nekem csak ne is jöjjön be! Szerintem mindketten így akarjuk. :D
2020. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Én valóban kung fuzok, ezért valószínűleg csak forgatnám a szemem, hogy itt egy újabb szerencsétlen, akinek az egyetlen köze a kung fuhoz a Kung Fu Panda filmek.
2020. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%
Úgy látszik, kezdenek végre hatni a gyógyszerek, mert egyre gyengébbek a "poénjaid".
2020. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!