Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrányt jelent ismerkedésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányt jelent ismerkedésben, ha elárulom, hogy nincs diplomám, mert időközben abbahagytam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Nő vagyok.

2020. máj. 16. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne hátrány.
2020. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a leírásból, hogy nem szándékozom folytatni, másik egyetemet sem kezdtem el, dolgozom.
2020. máj. 16. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen őszintén: nálam sajnos igen. 27 éves vagyok, diplomás. Diplomás vagy egyetemista/főiskolás lányt keresek.
2020. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalataid szerint miben más egy egyetemista/diplomás és egy érettségivel rendelkező lány?
2020. máj. 16. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nő vagy. De komolyan. Amíg a megnyitás előtt csak a fő kérdést láttam és azt hittem férfi vagy, azt válaszoltam volna, hogy igen. De így hogy nő vagy, nem. Persze akadhat egy-egy férfi, akinél igen, de a legtöbbet nem érdekli. Én 26 éves diplomás férfi vagyok és nekem ez nem szempont.
2020. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy keressél elfogadhatóan. Akinek diplomája van sem garancia, hogy automatice jól fog keresni. Pénzből lehet építkezni. Tehát, ha nem diplomában, de egy jól megválasztott munkahelyen elérheted ugyanazt a színvonalat. Szóval ha ilyen munkakörben akarsz mozogni akkor válasz fizuban jó munkahelyet. Mert nem mindegy, hogy audiban dolgozol soron, vagy egy gyengébben fizető munkahelyen. Én sem találtam még meg álmaim munkáját, még nem jöttem rá "mi akarok lenni", de ha már kula munkát végzek azt fizessék meg.
2020. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Privátokra reagálva: nem várom el, hogy a pasinak legyen diplomája, furcsa is lenne úgy elvárni, hogy nekem sincs.
2020. máj. 16. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
ja.. itt mindenki agysebész, repülőmérnök.
2020. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
A diploma megléte önmagában véve nem feltétlenül jelent előnyt vagy hátrányt, régen még azért valamiféle "elit" tudás és szellemiség járt vele, ma meg már sokaknál csak azért lényeges a diploma, mert a szomszéd Pistikének is van. Ha egyébként megvan a kellő céltudatosságod, az önmagad fejlesztésére való törekvés, akkor azzal néhány esetben sokkal többre mész, mint egy olyan diplomával, amely megszerzése mögött nincs meg sem a minőségi tudás, sem az elhivatottság.
2020. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az őszinteség előny.

A te számodra mi a hátrány, az a lényeg, hogy mit akarsz kezdeni magaddal.

2020. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!