Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ha ezt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha ezt mondja egy lány?

Figyelt kérdés

Húszas évei végén jár. Azt mondta ismerkedéskor, hogy vannak titkai, melyekre nagyon nem büszke és a sírba viszi magával.


Mire gondoljak, csak nem prosti volt vagy még rosszabb?


Akinek mondtak ilyet és kiderült, az mi volt?



2020. máj. 16. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy elfogadod-e evvel együtt vagy sem.
2020. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezt nem tudhatjuk. Nekem az az érzésem, hogy érdekesebbé, misztikusabbá akarja tenni magát a szemedben...

Magamból kiindulva: ha lenne olyan titkom, amit VALÓBAN soha nem akarnék megosztani a leendő párommal, akkor még csak említést sem tennék rá.

2020. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

2.-nál a pont!


Kamuzik.


Vagy...nettó idióta, másképp kussolna.

2020. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Vagy csak túloz.. :D

Én is mondtam hasonlót, anno a páromnak. Elmondtam neki,miután összejöttünk,de azt mondta,hogy ő durvább dologra számított,amikor felvezettem neki.


23L

2020. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan. Akinek titkai vannak, az hulye lesz elmondani. Nem te kerdeztel ra konkretan. Ez nagyon ostoba viselkedes.

Szerintem megerdemelne, hogy megkapja, sajnos ez tul sok, nem vallalhatod fel.

2020. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy valami sötét dologra kell gondolni, pl valami szektában együtt drogoztak és áldoztak fel állatokat; vagy tényleg prosti volt, vagy tényleg csak buta; és vagy izgalmasabbá akarja tenni a szemedben magát; vagy nem. De amúgy lehet az is, hogy valamikor vagdosta a karját, és lehet, hogy egyszer meg is próbált önkezével véget vetni az életének. Vagy valaki erőszakoskodott vele, akár veréssel, akár szexuálisan. Azt például nem hinném, a csaj megölt volna egy embert mondjuk, de lehet nemtom, hogy mondjuk régen állatkínzó volt, és lecsúzlizta a madarakat, vagy ilyesmi. Vagy pl lehet, hogy régen mindenkivel összefeküdt, mondjuk tini-korában; mert mittomén, valamit mondjuk kompenzálni akart, és volt vagy 20 abortusza emiatt.
2020. máj. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiderűlt hogy mégse lány
2020. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A volt párjának állítása szerint elmondott egy ilyen titkot (több is van), de csak szerencsétlen véletlenségből belekényszerült a helyzetbe, ezért mondta el. És ez többéves kapcsolat volt. Nem hinném, hogy csak izgalmasnak akarna látszani, szerintem itt valami komolyabb dolog lehet a háttérben.
2020. máj. 17. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy valami mentális baja van; azt akarja,hogy előbb belészeress; és max csak utána jöjj rá, mert nagyon fél, hogy úgy nem kéne neked. Lehet olyan mértékű baja is, ami nem vészes; meg lehet olyan is, akár , ami igen.
2020. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Vagy lehet, hogy pl azt titkolja, hogy takarításmániás, és túl kíváncsi; vagy pl túl féltékenytípus, ezért rendszeresen átkutatná minden holmidat, vagy akár nála ez egy ilyen kényszer; hogy mindig mindent átpakol, átforgat.
2020. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!