Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt valami vicces sztoritok...

Volt valami vicces sztoritok azzal kapcsolatban, hogy bepisiltetek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindjárt leírom
Nem
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom mesélte, hogy szülinapján elvitte valaki otthonról. Órák múlva értek haza, úgy, hogy a barátomnak nagyon kellett pisilnie. Benyitottak a lakásba. Előugrottak a vendégek, hogy MEGLEPETÉS! Aztán meg döbbenten néztek a barátomra, mert azonnal bepisilt. :D


Utána nem volt több meglepetés bulija.


Barátom általános iskolás volt.

2020. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

van egy sztorim, hogy vicces-e, azt majd eldöntitek. :D


16 évesek voltunk, hárman lányok, amikor ottalvós bulit tartottunk nálam. Nem voltak otthon szülők, így nem zavartunk senkit. Akkor kezdtünk iszogatni, sangriát ittunk. Nem volt túl erős, de azért sok lement, talán nem kellett volna.. :)


Beszélgettünk, nevetgéltünk, amikor az egyik barátnőm említette, hogy a nővére osztálykirándulásán úgy szívatták meg a fiúkat, hogy beledugták meleg vízbe a kezüket, és volt aki bepisilt tőle. Egyikőnk sem próbálta, nem is nagyon hittem el, hogy működik, nem tulajdonítottam neki jelentőséget.


Hajnalban feküdtünk le aludni, nem részegen, de nem is kellett sokat forgolódni, hogy bealudjak elsőként.

Reggel arra ébredtem, hogy az egész ágyam át van ázva, teljesen bepisiltem. Mivel én ébredtem fel elsőként, gyorsan kiszaladtam a fürdőbe átöltözni. Én a saját szobámban aludtam, a lányok a nappaliban, így nem vettek észre. Gondoltam, hogy mivel egész este sangriáztunk, nem ébredtem fel rá, hogy wc-re kell mennem, de nyugodt voltam, mivel a többiek még aludtak. Kimostam kézzel az ágyneműhuzatokat, és indultam vissza beágyazni, hogy ne legyen feltűnő.

A szobámban ekkor már ott vártak a barátnőim, és kérdezgették, hogy miért húztam le pont most az ágyneműt, és emlékeztek arra is, hogy másik pizsamában feküdtem le aludni. Próbáltam terelni, de nagyon gyanúsan nézegettek, majd az egyikőjük a telefonján mutatta meg, hogy megcsinálták velem azt a trükköt, amiről beszéltünk az este. Amikor elaludtam, gondolták, hogy kipróbálják rajtam, hoztak egy tál langyos vizet, és abba lógott a kezem. Azt mondták, hogy nagyon nevettek, de nem ébredtem fel rá. Elmentek a nappaliba és kb 20perc múlva jöttek vissza megnézni, addigra már megtörtént a baj.. :D úgyhogy eltüntették a nyomokat, és elmentek aludni.


Hát így jártam, akkor nagyon mérges voltam, amiért a saját házamban így megszívattak, de egymás közt annyira nem volt ciki. Még mindig jobb a saját ágyamban, mintha vendégségben történt volna, így legalább egyből ki tudtam mosni a cuccaim.


Később megbosszultam :P

2020. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy ez nem vicces, de mi akkor sokat nevettünk rajta (utólag)


elsős voltam koliban, és volt egy olyan hülye szokás, hogy év elején a végzősök a kicsiket ugráltatták

néha boltba küldtek el, néha csak a cipőjüket kell bekötni, de volt, hogy takarítattak. Egyszer a folyosón a barátnőimmel beszélgettünk, és már pisilnem kellett, de ugrattak, hogy kibírom-e még, próbáltak ingerelni (egy vizes flakkont ráztak) meg csikolni, de persze kibírtam. Épp a mosdóba akartam indulni, megállított egy végzős csaj, hogy elsős vagyok-e. mondtam igen, de épp mosdóba indultam ,erre mondta, hogy majd mindjárt, az ő szintjükön is van mosdó, csak menjek vele, feladatom van. Felértem a szobájukba, ott ült egy másik elsős, aki valami házit töltött ki nekik, nekem pedig azt mondták, hogy mára az a feladatom, hogy elmosogassak. Mondtam, hogy persze megcsinálom, de előbb hadd szaladjak ki mosdóba. A szoba mellett volt fürdőszoba, de az épp foglalt volt állítólag, messzebbre meg nem akartak elengedni, nehogy ellógjak (történt már olyan is:D) azt ígérték, ha elmosogatok mindent, elengednek. Így hát nem kardoskodtam ,belekezdtem, de ahogy elkezdett folyni a kezemre a víz, és rámarkoltam a szivacsra, mégjobban kellett wc-znem. Nagyon tartogattam, próbáltam sietni de a láyn aki felhívott ott állt mellettem és nézte, hogy nehogy valamit direkt úgy hagyjak. Próbáltam nagyon tartani, de nem akartam nagyon toporogni, nehogy lássák, hogy kínlódok mert akkor nem engednek ki a szobából.


már nagyjából elmosogattam amikor egyszer nem bírtam tovább. A lány akkor visszament a szobába, én pedig elkezdtem bepisilni..fekete nadrág volt rajtam így egy ideig nem látszott, de nem akartam hogy észrevegyék, így az egyik edényt televettem vízzel és "véletlenül" magamra ejtettem, hogy úgy tűnjön azért van ott víz és a nadrágom is azért lett olyan.


beszaladtak megnézni hogy mi történt, én meg azt mondtam hogy leejtettem a lábost. feltöröltették velem ,és utána mehettem is. A barátnőimnek elmeséltemt, ők nagyon nevettek, szóval vicces sztoriként maradt meg :D

2020. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!