Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám túltenni magamat...

Hogyan tudnám túltenni magamat ezen a gyermekkori traumán?

Figyelt kérdés

Még kislány koromban történt, mikor egésznap a kertben piszmogtam valamivel (pl. játszottam a baltával, a hegesztővel meg ilyenek). Mikor este bementem lefeküdni valaki odaült az ágyamra, és úgy láttam, hogy hirtelen belenyúl a szemébe. Nagyon megijedtem és kiszaladtam a házból. Egy erdő volt mellettünk, és tudom nagy hülyeség volt, de ijedtemben oda beszaladtam. Egyszercsak szembejött két barátom, akiket innen az oldalról ismertem meg. De nekiálltak piszkálni, és valami dzsuvát belekentek a ruhámba, úgyhogy ott is hagytam őket. Egy fához mentem, ahol valami éreztem, hogy rámfolyik. Akkor vettem észre, hogy fa éppen lehugyoz. Kiabáltam, de csak folytatta tovább. Akkor már sejtettem, hogy ez csak álom lehet, és erősen koncentráltam, hogy felébredjek. Amikor végre sikerült, anyu már ott volt. De hirtelen megint azt láttam, hogy ő is belenyúl a szemébe, aztán megjelentek az itteni haverjaim is, megint rámkentek valamit, aztán felmásztak egy teherautóra az erdőben és ott hánytak.

Azóta nem tudom ezen túltenni magam teljesen. Forduljak szakemberhez? Vagy majd elmúlik?



2020. aug. 1. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez mind amiatt van, mert félbehagytad a tortát! Soha nem szabad a tortát félbehagyni. De ha túl akarod tenni magad a történteken, akkor a jó oldalát kell nézni: a két barátod jól érezte magát a társaságodban, hiszen nevetve szálltak a teherautóra...
2020. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha ezt nem viccnek szántad (nem volt vicces) akkor menj orvoshoz mert tuti nem vagy normalis. Mi lesz veled ha valós problémaid lesznrk egyszer? De úgy sejtem csak hosszú a nyári szünet és unatkozol. Nem baj hq kitatlasz dolgokat de azt inkább egy füzetbr írd mert ez a marhaság nem ide való.
2020. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Sikítva hánytak? :D
2020. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

#2 mekkora egy besavanyodott ünneprontó gyökér vagy. Amúgy ha a kérdező még emlékszik erre, akkor esélyes, hogy már rég nincsen nyáriszünete. xD

Max te vagy most nyáriszüneten, mert a tojáshéj ott lifeghet a s*ggeden, ha nem vágod a kérdést. :D

2020. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
40 évesen?....tele vagyok tojáshéjjal......
2020. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%

https://www.youtube.com/watch?v=l4V_jBZ1ybk


Szép kis trollocska :D


Na, menjél szépen alukálni, a szervezetednek fejlődnie kell tudod.

2020. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy youtube-videó. A videóban ez vicces, de te gyengén adtad elő.
2020. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Segítség lehugyoz A FAAAAA
2020. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz vagy, kérdező, hogy viccesnek hiszed magad. Ezt a történetet is egy yt videoból loptad.
2020. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemmondod, Sherlock... ennyi időbe telt rájönni? XD
2020. aug. 10. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!