Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha apás szülésnél én maradok...

Ha apás szülésnél én maradok bent az orvossal a feleségem helyett elmehetek 3 év gyesre?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 27. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kb. 25 éve az apa is mehet gyesre, és kb. 3 éve a nagyszülő is.
2020. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Na kezdődik megint…
2020. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha én maradok bent mit kell majd csinálni? Babát vigyek, vagy ott adnak? És ha viszek újat kell vinni vagy jó a használt is? Munkahelyen elfogadjak indoknak, hogy azért kések mert szülni voltam? @
2020. szept. 27. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Az a gond, hogy férfiként csak maximum egy nagyobbacska kemény kakit tudsz megszülni, ha rekedésed volt, amire nem jár GYES/GYED/semmi...
2020. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak kakit tudok szülni mert akkor nem lenne ez az opció. Vagy netán kétségbe vonod a Tisztifőorvosasszony szavát? Azt akarod mondani, hogy az operatív törzs nem minden esetben szavahihető? Ez a baj itt ebben az országban tízmillió szülész hazája mindenki okosabbak érzi magát a kutatóknál és orvosoknál. Igenis a férfi is tud szülni aki nem hiszi el az szüléstagadó, laposföldhívő oltasellenes.
2020. szept. 27. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem csak kakit tudok szülni"


Ha beültetnek neked egy méhet petefészkekkel és valaki megtermékenyít, akkor szülhetsz, de ennek kicsi a valószínűsége. Egyébként marad a kaki. Lehet nem akarta megbántani azt a nem létező réteget, ami az átültetéssel szülne...

2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
De ezt miért nem a Humorba tetted? Ja, mert nem vicces. Értem.
2020. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3: Adnak csak vigyél pénzt is... (Sajnos ...)
2020. szept. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

„7/8 anonim ***** válasza:

50%

De ezt miért nem a Humorba tetted? Ja, mert nem vicces. Értem.”


Nem tudom, hol volt eredetileg, de az országos tisztifőorvos mondott megint egy eszement baromságot.

Ő mondta, hogy apás szülésnél vagy az anya, vagy az apa lehet bent az orvoson kívül.

2020. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

7. vagyok, azóta találkoztam én is az infóval. Amikor írtam, még nem hallottam róla.

Nyilvánosan elnézést kérek a kérdezőtől. Én voltam a hülye kettőnk közül, nem ő.

2020. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!