Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpíro...

SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpírokban?

Figyelt kérdés

Aki hisz bennük, írjon be A betűt kommentben.

Aki nem hisz, írjon be B betűt kommentben.

Szkeptikusok és akik nem hisznek, ne írjanak!



#vámpír #Hiszekbenne #Pffszkeptikus
2020. okt. 4. 19:49
 81/131 anonim ***** válasza:
97%
a te füzeted hogy néz ki, kíváncsi vagyok nálad mennyi az A és a B?
2020. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted dínók nem léteztek, értem.

A: 58

B: 3

2020. okt. 7. 13:44
 83/131 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a nyilvános vitát már nem mered vállalni, de a privát üzenetben elismerted, hogy léteznek természetfeletti lények. Pl:

"A démonok, a szervas félig emberi testű szarvas fenevadak mind fellelhetőek"

"ezek eredendően nem pokolbéli lények, hanem erdei szellemek"

stb.

2020. okt. 7. 13:56
 84/131 anonim ***** válasza:
96%

Ülj a sarokba, egyes (1-es)!!!

Töki, lemondok rólad, egy Oviraptor csontváz végbelébe több intelligencia szorult mint beléd...


[link]


Szóval

A: 58

B: 3


mi is indítottunk, hozzád csatolva egy-egy Szavazást!

Jelenleg így áll.

#42-é

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


és #52

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Köszönjük nekik...

hasonlítsd, össze, a jegyzeted a valósággal. ki hogy áll a dologhoz.


összegeztem a hozzászólásaid, akit vajnyi keveset érdekelne is a kérdésed miértje, arra sem vagy képes válaszolni, ráadásul tévképzeteid is vannak az esetenként egyértelmű válaszokra, és még álom világba is élsz... szomorú, remélem a te szemed elött levő csőből keresztül látsz és nem vetemedett/görbült még meg....

ja, majd el felejtettem

ha érvelsz a papa meg a szemtanúk

[link]

maga a "beszélgetés"

[link]

Ha azt kérdezik

-milyen volt a barátoknál?

nem azt válaszolod, hogy

-utálom, az iskolai menzát!

vagy

-milyen volt a barátoknál?

-és izlett a palacsinta?

-milyen palacsinta?

-Hm, tudtam hogy nem nekem nem hagytok?


S miért mert, hülyének néznek

de így

-milyen volt a barátoknál?

-jó!

-bővebben

-jó sz@r!

-Mert?

-Mert elszakadt a ruhám és egésznap úgy ragyogott, a fénytől elszeparált fehér sggem, hogy "a napra lehetett nézni de rá nem!"


ezek a válaszok. Válaszok, ő itt a kérdező...


és végül a FORRÁS:

[link]


olvasd végig mindet, kb. a felét már elvileg tanultad, szóval a tankönyvből könnyebb.

kaphatsz fél fogú vámpírt. azaz 1 cseszett pirospontot....

2020. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy az önlejárató privát leveled után elmenekülsz. Gondoltam, hogy egy szkeptikus nem tudja tartani a vitatempómat.
2020. okt. 7. 14:57
 86/131 anonim ***** válasza:
96%

86


Vita? Hol??

Simán csak légből kapott hülyeségeket írkálsz ide...

2020. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy elmenekülsz. Amikor már bizonyíthatnád is az igazadat, inkább feladod. Tipikus szkeptikus.
2020. okt. 7. 15:17
 88/131 anonim ***** válasza:
96%

84 egy aprócska részletet kihagytál

"Félre ne értsd NEM LÉTEZNEK, tanítási célt szolgál"

de minek is írtam oda, önkényű, lepény vagy a réten. csak az látod benne ami neked hasznos de elfutsz a válaszoktól.

Privát, nem az hogy húú félek, hanem mivel így is 2 írogatunk, mert más már lapátra tett, mert annyit érsz. nem fárasztanám az ide jövőket...

hisz annyit látnak, hogy nálad nincs minden rendben, de kb nálam is hisz kitartottam amellett, hogy van képességed egyetlen egy értelmes válaszra de hiába...sehol semmi érdemleges, na itt is mint ott csá.


A hajjaj szégyen, ejnye bejnye:

"Nem azért nem az a baj hogy te hiszel e benne vagy sem, engem az érdekel miért? Mik a "bizonyítékok"

Őszintén kicsit felhúz az önkényű értékelés rendszered. Mármint az A és B

szűrreális, hamis.

Azokban az időkben mikor a vámpír, vérfarkas mítosz az emberek fantáziáját megmozgatta és hitték Félték, értsd félelemmel telve hittek benne, hozzánk képest naivabbak hiszékenyebbek voltak. pl A démonok, a szervas félig emberi testű szarvas fenevadak mind fellelhetőek a négy évszakkal rendelkező pogány kultúrákban oni, busó, krampusz, szatír, faun talán még a nimfa...

ezek eredendően nem pokolbéli lények, hanem erdei szellemek/lények, gyermekek történeteinek az alakjai, kik azon oktatási célt szolgáltak, hogy miért kell sötétedés elött hazaérni, miért veszélyes az erdő, miért zárd az ajtót... Az alak az erdő vadjaiból tevődtek össze. A kerszténység terjedésével ezen lények átkerültek átalakultak, eredetileg csak a bukott angyalok voltak. ezen kények feladata továbbra is a félelem keltése, hogy miért legyél jó.

Félre ne értsd NEM LÉTEZNEK, tanítási célt szolgál, pl anno az erdő sűrűjében nappal is el lehetett tévedni, nem hogy éjjel, ott voltak az edő vadjai, böhöm nagy vadkanok, farkasok, hiúzok, medvék, banditák, gyilkosok, erőszaktevők, és mégy isten tudja mik.

Ma csak annyit tesz hogy légy jó vagy a pokolra jutsz....

A vámpírok, vérfarkasok is ilyen emberek lehettek, talán extra pszihés betegséggel..."

2020. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 anonim ***** válasza:
96%

Hol a vita?

B

2020. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 A kérdező kommentje:

89-es írt nekem privàt levelet, melyben bocsánatot kért ès elismerte, hogy léteznek vámpírok. Az indulatàt ès azt, higy nem tud sem vitázni, sem érvelni, ezzel magyarázta:

"figyelem hiány, depresszió, az életben egy kalap szrnak néznek"

Nem könnyű neki, ha ezeken kell átesnie, de mindenképp jó jel, hogy ezeket elismeri. Köszönöm a leveled! Behúztam az A betűt a szavazatodnak megfelelően.

2020. okt. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!