Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpirokban miért hisznek?

Vámpirokban miért hisznek?

Figyelt kérdés

Vámpirokban miért hisznek?

Ha nem adnának egyetlen olyan filmet, nem is tudnák milyenek is.

Emberek miért nem hiszik el, hogy ez fantázia és közhiedelem?


2015. márc. 10. 19:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
miért ki az aki hisz bennük?? :DDD
2015. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

én hiszek a vámpírokban, azért mert igen.

téves megállapítás, hogy ha nem lennének filmek akkor nem tudnánk mkik azok, mert rengeteg feljegyzés készült róluk, és még sok könyvnek is a szereplőik. ha enynire zavar akkor szimplán xard le azokat akik hisznek bennük, de ne szólogass be nekik

2015. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Vérfrissíteni akarnak.
2015. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Elnézést ha valami beszolásra utaló van!

Feljegyzés? Van ilyen betegség is.

Csak az őskori szegény embereket sajnálom hogy mártirként haltmeg mert az hiték hogy vámpir

2015. márc. 10. 19:47
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

figyelj. én nem fogom elkezdeni bizonygatni hogy márpedig akkor is léteznek és punktum mert aki eldöntötte, hogy szerinte nem léteznek akkor őt már nem lehet meggyőzni.

nem, nem írtál beszólásra utaló dolgot, csak az átlagos szkeptikus itt általában azzal kezdi hogy elküld az anyámba...

2015. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Én nem küldtem ell az ezokat.

Inkáb kiváncsi vagyok mind a 2fél válaszára

2015. márc. 10. 19:59
 7/29 anonim ***** válasza:
50%
A vámpírok nem léteznek. Ez csak azért lett mert régen az emberek nem tudtak sokat az emberi betegségekről stb. Ezért a porfírasokat és a vashianyos embereket vámpíroknak nézték. Nekem is volt vashianyom és óhajom a vér volt. Ez azért van mert vadhiany esetén az emberi szervezet keresi azokat az ennivalokat, anyagokat amelyben magas a vastartalom. És ez a hús illetve a vér. Vitaminokat szedtem és azután egyáltalán nem kellett vér. Na most képzeld el pont ezt egy emberrel a 16. Században. Nem bírja tovább és elkezd vért inni mert nagyon kívánja. Az emberek meg megijednek és vámpírnak szólítják
2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Örülök, hogy rendbe jöttél:)
2015. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Mártirok voltak.

Én is sápadt vok és nagyok a szemfogaim de nem vok vámpir:D

2015. márc. 10. 20:35
 10/29 anonim ***** válasza:
24%
Látom nagyon követsz Lucifer 😃
2015. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!