Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpírok miért nem kapnak...

A vámpírok miért nem kapnak vérmérgezést? (Ez főként azokhoz szól, akik hisznek a vámpírokban)

Figyelt kérdés
Elvileg különféle kórokozók, baktériumok, vírusok, és gombák fertőzik a szervezet egészét és a szervezet gyulladásos válaszreakcióval reagál, mely során nem tudja kontrollálni, ezért a szervezet magát is károsítja, aminek többszörös szervi elégtelenség is lehet a vége. Mellesleg hogy kerül a véráramba? És még ott van, az is, hogy a szervezet kidobja a nem megfelelő vércsoportot.
2017. máj. 2. 20:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Te miért nem kapsz vérmérgezést ha véres hurkát eszel????
2017. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Én az ilyen kérdésektől kapok.
2017. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Mi a baj a kérdésemmel?
2017. máj. 2. 20:38
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezerféle teória létezik a vámpírokról. Van olyan, amely szerint nincs is vérkeringése a vámpíroknak, ergo nem kaphat vérmérgezést..attól függ ki miben hisz, mit fogad el.
2017. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Nos nem szoktam ilyen szinten kitárulkozni netes fórumokon, de be kell vallanom, én vámpír vagyok. Kevesen tudják, de csak olyan vércsoportú vért fogyaszthatunk, amilyeb vercsoportunk emberi életünkben volt. Más esetben átvaltozunk makói hagymaemberré. Csak erről nem írnak a Twilight-ban, sem semmilyen vámpíros könyvekben.

Remélem tudtam segíteni.


362N

2017. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#4

Ha nincs vérkeringésük akkor minek nekik a vér? A vérben nincs semmiféle természetfeletti, ezenkívül akiknek nincs keringése hogyan tudnak mozogni? Nincs semmiféle szervi reakció akárhogyan is nézzük ez nevetséges. Nem?

2017. máj. 2. 21:00
 7/35 anonim ***** válasza:

Azért kell nekik a vér, mert vámpírok, tehát azzal táplálkoznak.

Ha, tételezzük fel, vérmérgezést kapnának, akkor abból azonnal kigyógyulnának, ahogy a sebesüléseik is azonnal begyógyulnak, mivel képesek regenerálni a testüket, öngyógyítani magukat. Mindezt a Vámpírnaplókból tudom.


A véres hurkától pedig azért nem kapsz vérmérgezést, mert hőkezelik (megsütik). Ezt a Konyhafőnökből tudom.

2017. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#7

A vámpínaplók egy sorozat. A hőkezelésről meg szerintem mindenki tud. Nem is értem hogy jött ez ide.

Nem nyújt elég tápanyagot maga a vér (olyan, mintha egész életedben folyadékon élnél), mellesleg minek akkor a vér? Ilyen alapon bármi képes lenne helyettesíteni, ami veszélytelenebb. :D

2017. máj. 2. 22:08
 9/35 anonim ***** válasza:
Van gyomorsavja és immunrendszere.
2017. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért tételezed fel a vámpírokról, hogy úgy működnek, mint egy ember? Miért akarod megérteni egy természetfölötti lény fiziológiáját? A szellemek, démonok hogyan gondolkoznak, ha nincs agyuk? Hogyan mozognak, ha nincs lábuk? Komolytalan kérdésre komolytalan válaszokat kapsz, ez nem túl meglepő.
2017. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!